AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA (VIDEO). KKS na podium rundy jesiennej

DATA: 26 listopada 2018 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  KKS odniósł zwycięstwo w ostatnim spotkaniu jesieni w III lidze. Fot. Alicja Macniak.

  Zwycięstwo w ostatnim spotkaniu w tym roku odnieśli piłkarze trzecioligowego KKS-u Kalisz.

  Kaliszanie w sobotę zmierzyli się z beniaminkiem III ligi, Bałtykiem Koszalin. Tydzień temu też grali z Bałtykiem, ale Gdynia i przegrali to spotkanie 1:2. W sobotę kaliszanie od początku do końca dominowali na boisku i zgarnęli trzy punkty. Obie bramki dla zespołu gospodarzy zdobył w tym spotkaniu Hubert Antkowiak

   

   

  W ostatniej kolejce jesieni III ligi swoje mecze wygrały też jednak prowadzące Mieszko Gniezno i Lech II Poznań. To oznacza, że mistrzem jesieni został Mieszko Gniezno, który ma 36 punktów. Tyle samo punktów mają rezerwy Lecha Poznań, a KKS zajmuje trzecie miejse w tabeli - 35 pkt. Na czwartej pozycji jest Radunia Stężyca - 33 pkt., a piąte miejsce zajmuje Sokół Kleczew - 32 pkt. W górnej części tabeli znajdują się też: 6. Bałtyk Gdynia - 29 pkt., 7. KP Starogard Gdański - 28 pkt. oraz 8. Kotwica Kołobrzeg - 28 pkt. 

  Rewanżowa runda wiosenna zapowiada się więc bardzo ciekawie. Tym bardziej, że w swoim pierwszym spotkaniu na wiosnę kaliszanie zmierzą się na Łódzkiej z liderem, Mieszkiem Gniezno. 

  (nel) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.