AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty z Kalisza i regionu

DATA: 8 stycznia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Najnowsze oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

  Giełda pracy z dnia 08.01.2019

  1. Biuro w Kaliszu, tel. 502 413 291, e-mail: dorota@biuroando.pl

  zatrudni:

   

  Referenta ds. księgowości

  Wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne lub osoba w trakcie studiów ekonomicznych, mile widziane doświadczenie na stanowisku, mile widziana znajomość zagadnień podatkowo-księgowych, mile widziana znajomość programu SYMFONIA, znajomość obsługi komputera.

   

  2. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

  zatrudni:

   

  Młodszych operatorów urządzeń produkcyjnych

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

   

  Pracownika transportu

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

   

  Robotnika produkcyjnego

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane), gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

   

  3. Firma w Kaliszu, e-mail: kalisz@medcare24.pl

  zatrudni:

   

  Konsultanta ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

  Wymagania: Wykształcenie wyższe, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym lub obsługi klienta, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków, umiejętność pracy w zespole. Osobie zatrudnionej zaoferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników, pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, miłą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia, stały kontakt z językiem niemieckim.

   

  4. Market DINO w Stawie, tel. 785 235 102

  zatrudni:

   

  Kasjerów - sprzedawców

  Wymagania: Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

   

  5. Caritas Polska w Warszawie, e-mail: ikrause@caritas.org.pl

  zatrudni:

   

  Doradcę zawodowego w Centrum Pomocy Migrantom

  Wymagania: Wykształcenie wyższe, ukończone studia podyplomowe z zakresu poradnictwa zawodowego, wykazanie się praktyką sesji indywidualnych i grupowych w zakresie rozwoju kariery, doświadczenie w pracy w środowisku międzykulturowym, doświadczenie współpracy zawodowej z grupami przedsiębiorców, znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1, znajomość innych języków w tym rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem. Praca w Kaliszu.

   

  6. ŚDS w Liskowie, tel. 62 763 40 59, 512 135 802

  zatrudni:

   

  Pielęgniarkę

  Wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, półroczny staż pracy na stanowisku, na którym kandydat miał bezpośredni kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.

   

  Terapeutę

  Wymagania: Wykształcenie wyższe, uprawnienia pedagogiczne, półroczny staż pracy na stanowisku, na którym kandydat miał bezpośredni kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

   

  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaliszu, tel. 62 766 32 06

  zatrudni:

   

  Starszą woźną oddziałową przedszkola

  Wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność pracy z dziećmi, mile widziane doświadczenie w kontaktach z małymi dziećmi, umiejętność wykonywania czynności porządkowych.

   

  8. Garden Products.pl w Kaliszu, ul. Łódzka 165

  zatrudni:

   

  Operatora maszyn komunalnych

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, T, doświadczenie w zawodzie.

   

  9. Firma w Kaliszu, tel. 660 69 49 69

  zatrudni:

   

  Pomocników budowlanych

  Wymagania: Praktyka na stanowisku.

   

  10. Bar w Kaliszu, tel. 739 566 983

  zatrudni:

   

  Pracowników obsługi klienta baru

  Wymagania: Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej.

   

  11. Firma w Kaliszu, tel. 668 178 291

  zatrudni:

   

  Szwaczki

  Wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy. Szycie konfekcji damskiej lekkiej.

   

  12. Przedsiębiorstwo w Końskiej Wsi, tel. 668 474 797

  zatrudni:

   

  Pracownika ubojowego

  Wymagania: Doświadczenie zawodowe na stanowisku.

   

  Kierowcę – konwojenta

  Wymagania: Prawo jazdy kat. B., praca na terenie woj. wielkopolskiego.

   

  13. Firma w Kaliszu, tel. 502 310 995

  zatrudni:

   

  Stolarza – pomocnika stolarza ½ etatu

  Wymagania: Praktyka na stanowisku, umiejętność obsługi maszyn stolarskich. Praca przy produkcji mebli, schodów.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.