AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PASIŃSKI: Wątroba na parkiecie

DATA: 5 lutego 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Trener Jacek Pasiński może być zadowolony z gry siatkarek Energi MKS. Fot. Karina Zachara.

  - Dziewczyny zostawiły na parkiecie nie tylko serce, ale nawet wątrobę - zażartował po spotkaniu z Chemikiem Police Jacek Pasiński, trener siatkarek Energi MKS.

  W sobotę kaliszanki zmierzyły się w Arenie z wielokrotnym mistrzem Polski, Chemikiem Police. Wprawdzie przegrały 2:3, ale tanio skóry nie sprzedały. Po zaciętej trwającej prawie 2,5 godziny walce musiały w końcówce piątego seta uznać wyższość rywalek. Mimo porażki z mistrzyniami Polski zebrały jednak za swoją postawę wiele pochwał od komentatorów i kibiców. Dobrą postawę swoich podopiecznych docenił też trener Pasiński. - Dziewczyny zagrały bardzo dobrze w obronie, było sporo udanych ataków. Końcówka czwartego seta można powiedzieć, że była perfekcyjna. Oczywiście są jeszcze mankamenty nad którymi trzeba pracować, i jeszcze raz pracować. My wciąż się poznajemy, pracujemy razem dopiero od miesiąca. Wiem, że możemy grać jeszcze lepiej. Na pewno po tym meczu z Chemikiem dziewczyny zasłużyły na słowa dziękuje i gratulacje - powiedział szkoleniowiec Energi MKS.

  W niedzielę o godz. 20.30 siatkarki Energi zagrają na wyjeździe z innym potentatem LSK, ŁKS-em Łódź. Kibice liczą i w tym spotkaniu na dobrą postawę kaliszanek oraz sprawienie niespodzianki.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.