AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Studniówka z Radiem Zet

DATA: 6 lutego 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Zwycięskie zdjęcie maturzystów Kopernika.

  Maturzyści III LO im. Mikołaja Kopernika będą mieć studniówkę z niespodzianką. Na imprezie zjawią się dziennikarze Radia Zet. 

  To nagroda za zwycięstwo w konkursie „Studniówka z… klasą”, który zorganizowało to popularne radio. Na konkurs zdjęcie swojej klasy wysłała jedna z uczennic Kopernika, Wiktoria Kasprzak. We wtorek okazało się, że fotografia zwyciężyła a dziennikarze Radia Zet zjawią się 8 lutego na studniówce klasy Wiktorii i całego ,,Kopernika''. - Tego dnia w szczególności nie oddalajcie się od radioodbiorników i nie wylogowujcie się z portali społecznościowych. Przebieg studniówki na naszej antenie będziemy relacjonować głosem, a relację obrazem pokazywać w naszych mediach społecznościowych, gdzie zobaczycie o wiele, wiele więcej. Koniecznie bądźcie z nami w ten dzień na Instagramie i Facebooku - zachęca popularna stacja radiowa.

  Dziennikarze ,,Zetki'' zapowiedzieli też, że dołożą wszelkich starań by studniówka Wiktorii i jej klasy była jedną z najlepszych w Polsce, a do pomocy włączy się jedna ze znanych marek kosmetycznych.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.