AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

EDUKACJA. Nabór do klas piłkarskich

DATA: 21 lutego 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  KKS 1925 Kalisz, Miasto Kalisz i Szkoła Mistrzostwa Sportowego przy VII Liceum Ogólnokształcącym ogłaszają nabór do klas pierwszych o profilu piłka nożna.

  W poprzednim tygodniu doszło do spotkania, na którym ustalone zostały wszystkie szczegóły utworzenia nowego profilu w szkole, która swoją siedzibę ma przy kaliskiej Arenie. Udział w nim wzięli Grzegorz Kulawinek, wiceprezydent Miasta Kalisza, Robert Trzęsała, prezes naszego klubu i Aneta Justyńska, dyrektorka szkoły. - Otwarcie klasy sportowej to kolejny krok w stronę dobrego rozwoju naszej młodzieży. Przy ambitnych planach drużyny seniorów nieodłącznym elementem jest jakość szkolenia. Dzięki współpracy na linii szkoła-miasto-klub zyskają wszyscy zainteresowani, dzięki czemu w przyszłości być może będziemy się cieszyć z kolejnych wychowanków Kaliskiego Klubu Sportowego na szczeblach centralnych - powiedział prezes Robert Trzęsała.

  Za licealistów odpowiedzialny będzie trener Grzegorz Kalek, który na co dzień pracuje z młodzieżą w naszym klubie. - Chłopcy będą mieli 13 godzin lekcyjnych związanych z piłką nożną i 3 godziny, które spędzą na siłowni i basenie - dodaje włodarz KKS-u.

  Drzwi otwarte dla wszystkich uczniów i rodziców zainteresowanych klasą sportową o profilu piłki nożnej zaplanowane są na czwartek 28 lutego i rozpoczną się o godz. 18:00. Na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania klasy odpowiadać będą Aneta Justyńska i Grzegorz Kalek.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.