AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Zdobyć Wybrzeże

DATA: 22 lutego 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Szczypiornistów Energi MKS czeka trudny mecz w Gdańsku. Fot. Karina Zachara.

  Z Wybrzeżem Gdańsk zagrają w sobotę szczypiorniści Energi MKS. - Cały czas walczymy o awans do play-off i czeka nas kolejne bardzo ważne spotkanie - mówi Błażej Wojtyła, prezes MKS-u.

  W sobotnim meczu spotkają się dwie sąsiadujące ze sobą drużyny w tabeli. MKS jest 11, a Wybrzeże plasuje się na 10 miejscu. Oba zespoły dzieli zaledwie punkt. Wybrzeże ma ich zgromadzonych 20, a MKS o jeden mniej. Jeśli kaliszanie wygrają w Gdańsku wówczas przeskoczą w tabeli Wybrzeże i zmniejszą dzielący ich dystans do najlepszej ósemki (ósme miejsce gwarantuje po zakończeniu rundy zasadniczej grę w play-off). Kaliszanie o awans do play-off będą walczyć właśnie z Wybrzeżem, Zagłębiem Lubin oraz Chrobrym Głogów, którego ostatnio pokonali w Arenie i Piotrkowianinem Piotrków. Z tych drużyn punktów nie zdobędzie w weekendowej kolejce najprawdopodobniej Piotrkowianin, który w sobotę zmierzy się z Vive Kielce. Zagłębie zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin a Chrobry podejmie u siebie Stal Mielec.

  Sobotnie spotkanie na parkiecie w Gdańsku rozpocznie się o godz. 17.00. Po meczu z Wybrzeżem MKS zmierzy się w równie ciekawie zapowiadającym się pojedynku z Gwardią Opole a to spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 2 marca o godz. 18.30.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.