AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. KROKE MUZYKA ŚWIATA

DATA: 25 lutego 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Najpopularniejsze utwory zespołu KROKE w orkiestrowych aranżacjach Krzysztofa Herdzina będzie można usłyszeć 15 marca w sali koncertowej Filharmonii Kaliskiej.

  KROKE to zespół, który święci tryumfy na światowej scenie muzycznej od wielu lat. Początkowo był kojarzony jedynie z muzyką klezmerską, a w swojej obecnej twórczości sięga po inspiracje do muzyki etnicznej i autorskie improwizacje. W ten sposób zespół stworzył własny, unoszący się ponad granicami i formami styl występując na całym świecie z wybitnymi artystami od Petera Gabriela, Tomasza Stańko po Nigela Kennedy’ego.

  Podczas koncertu prezentowany jest materiał z płyty “Feelharmony” zawierającej najpopularniejsze utwory zespołu Kroke, w całkowicie nowych, orkiestrowych aranżacjach Krzysztofa Herdzina. Nie zabraknie takich utworów jak: Lullaby for Kamila, Dream, Mountains, Night in the Garden of Eden, Time, River of Shadows, Cave, Usual Happiness, Ajde Jano czy Light in the Darkness.

  Uważam ich za fantastycznych, uduchowionych muzyków. To wspaniały zespół.
  Peter Gabriel 

  To, co tak skutecznie pociąga mnie w muzyce Kroke, to ich duchowa rzeczywistość, to znaczy szczerość i autentyczność w tej muzyce.
  Nigel Kennedy 


  Rezerwacja pod numerem telefonu 62 757 07 48

  Normalny: 50 zł
  Ulgowy: 40 zł

  Dzieci i młodzież do lat 18 - 15 zł

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.