AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA (VIDEO). Kanonada KKS-u

DATA: 4 marca 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  KKS pewnie pokonał Sokoła Bralin i awansował do półfinału Pucharu Polski.

  KKS awansował do półfinału okręgowego Pucharu Polski. To dobry prognostyk przed rundą wiosenną w III lidze, która rozpoczyna się już w najbliższą sobotę.

  W niedzielnym ćwierćfinale kaliszanie zmierzyli się z Sokołem Bralin. Kaliszanie od samego początku narzucili rywalom swój styl gry. Już w pierwszej akcji na listę strzelców mógł wpisać się Hubert Antkowiak, jednak jego uderzenie zatrzymało się na słupku bramki gospodarzy. W ciągu całego spotkania najlepszy strzelec KKS-u trzykrotnie jednak zdołał pokonać bramkarza Sokoła. Oprócz niego na listę strzelców wpisali się Robert Tunkiewicz, Mateusz Żebrowski, Gabriel Vidal Gonzalez i Marcin Radzewicz, który kapitalnym strzałem z dystansu otworzył wynik spotkania. 

   

   

  KKS w półfinale okręgowego Pucharu Polski zmierzy się ze zwycięzcą pary Pogoń Nowe Skalmierzyce - Ostrovia Ostrów (ten mecz zostanie rozegrany 13 marca). W półfinale, obok KKS-u zagra Jarota, która pokonała w niedzielę Piasta Kobylin 1:0. 

   

  (jav)

  Sokół Bralin - KKS Kalisz 0:7 (0:5)

  Bramki: 0:1 Marcin Radzewicz 17. min, 0:2 Hubert Antkowiak 23. min, 0:3 Robert Tunkiewicz 27. min, 0:4 Gabriel Vidal Gonzalez 30. min, 0:5 Hubert Antkowiak 34. min, 0:6 Mateusz Żebrowski 51. min, 0:7 Hubert Antkowiak 85. min.

  KKS Kalisz: Adam Wasiluk - Ernest Dzięcioł, Mateusz Gawlik, Mateusz Żytko, Nikodem Fiedosewicz, Mateusz Żebrowski, Robert Tunkiewicz (46. Todor Trayanov), Pavlo Hordijczuk, Marcin Radzewicz (65. Patryk Jarantowicz), Hubert Antkowiak, Gabriel Vidal Gonzalez.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.