AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. 5. urodziny kina Helios w Kaliszu. Poszukiwany najstarszy bilet do Kina!

DATA: 13 marca 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już w ten weekend, kino Helios w Kaliszu świętować będzie swoje 5-te urodziny. Z tej okazji na widzów czekać będzie moc rodzinnych atrakcji i konkursy z fenomenalnymi nagrodami.

  W sobotę i niedzielę obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletów na seanse 2D – tylko 17,50 zł.

  W ciągu ostatnich 5 lat kino Helios w Kaliszu odwiedziły tysiące fanów polskiej i światowej kinematografii. Widzowie wypili hektolitry napojów oraz zjedli moc solonego i karmelowego popcornu. Morza łez wylały się na dramatach, a niepohamowane salwy śmiechu na filmach komediowych czy okrzyki przerażenia podczas oglądania horrorów można było usłyszeć aż w kinowym holu.

  Urodziny kaliskiego kina Helios to znakomita okazja do hucznego świętowania! Podczas weekendu w godzinach 10:00-16:00 nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – poszukiwania urodzinowego skarbu, bitwy na baloniki, wyścigu prezentów, tanecznych zabaw integracyjnych, układanek.

  Helios przygotował także wyjątkowy konkurs na najstarszy bilet do kina, w którym nagrodami są: czterodniowy pobyt nad morzem ufundowany przez MTM Cnsulting, romantyczny pobyt w Pałacu Tłokinia i bon zakupowy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 21 marca zgłosić się do kina Helios z biletem w celu wykonania jego kopii i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.