AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA. Wspieramy Oliwierka! W sobotę charytatywny event

DATA: 28 marca 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  30 marca w hali OSRiR w godz. 15.00 do 18.00 odbędzie się event charytatywny organizowany na rzecz 7-letniego Oliwierka Chojnackiego, podopiecznego Fundacji Dzieciom Pomagaj. 

  Chłopiec urodził się z wadą genetyczną  tzw. Abberacją chromosomową - ma uszkodzony 14 chromosom, dodatkowo uległ niedotlenieniu okołoporodowym, co spowodowało trwałe uszkodzenia w mózgu, ma również wadę serca, wadę wzroku i głęboki niedosłuch czuciowo-nerwowy ucha lewego. Oliwier wymaga specjalistycznej wielokierunkowej rehabilitacji oraz pracy ze specjalistami. Marzeniem rodziców jest usłyszeć pierwsze słowa dziecka. Słowa tak ważne, jak "mama", "tata", "kocham Cię". - W programie naszego charytatywnego eventu zaplanowano wiele atrakcji, m.in.: występy taneczne i wokalne, pokazy akrobatyczne, pokazy karate, warsztaty plastyczne, zabawy z klaunem, malowanie buziek, dmuchany zamek, licytacje i wiele innych atrakcji. Będzie można zaczerpnąć wiedzy z dziedziny profilaktyki zdrowia oraz sprawdzić czy dziecko nie ma wady postawy. Zapraszamy rodziny z dziećmi. Dla dzieci przygotowaliśmy słodkości i wiele miłych niespodzianek! - zachęcają organizatorzy akcji. 

  Ponadto w tym samym dniu w Pub-ie "Urwany film" odbędą się koncerty oraz aukcje również skierowane dla Oliwierka. Początek koncertów, na który jest wstęp wolny, od godz. 17.00.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.