AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

REKREACJA. Nowa sauna w kaliskim Aquaparku

DATA: 14 marca 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Z kaliskiego saunarium w ubiegłym roku skorzystało blisko 75 tys. mieszkańców Kalisza i regionu.

  W marcu w Kaliskim Auaparku udostępniona została nowa sauna infrared połączona z koloroterapią.

  Kompleks saun kaliskiego Aquaparku to najlepiej wyposażony obiekt w okolicy, z którego w ubiegłym roku skorzystało blisko 75 tys. mieszkańców Kalisza i regionu. To właśnie z myślą o Saunowiczach powstała nowa sauna na podczerwień z chromoterapią, doskonale wpisująca się w klimat miejsca oraz najnowsze trendy saunowe. Nowa przestrzeń ma za zadanie poprawić nastrój każdemu Saunowiczowi.

  W marcu udostępniona została nowa sauna infrared połączona z chromoterapią czyli inaczej koloroterapią. Miłośnikom kąpieli saunowych gwarantuje ona niezwykłe doznania nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. Jest to sauna bez pary, z temperaturą powietrza 37 do 60 °C, dlatego dostępna jest prawie dla każdego. Ciepło wytwarzane przez lampy podczerwieni powoli wnika do 4 cm w ciało i rozgrzewa tkanki od wewnątrz. Dodatkową atrakcją jest użycie kolorowego światła, które nie tylko poprawia nastrój ale również pomaga w niwelowaniu problemów, takich jak: osłabienie, zmęczenie, niska odporność, problemy skórne czy zaburzenia metaboliczne.

  - Nowe pomieszczenie doskonale wpisuje się w aktualne trendy saunowe a jednocześnie jest dopełnieniem usług naszego obiektu. W kaliskim saunarium zaplanowane zostaną dni z użyciem barw, o których można przeczytać na naszej stronie www lub na miejscu - informuje Michał Jackowski, prezes AQUAPARK KALISZ.

  Nowa atrakcja w strefie saun podniesie komfort korzystania z usług, a zarazem dopełni kompleksowość obiektu.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.