AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Jarmark Wielkanocny na kaliskim rynku

DATA: 4 kwietnia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Moc atrakcji będzie czekała na wszystkich, którzy między 12 a 18 kwietnia odwiedzą Jarmark Wielkanocny na kaliskim Głównym Rynku.

  To pierwsza tego typu impreza w Kaliszu. Jarmark nawiązywał będzie do zbliżającej się Wielkanocy, stąd nie zabraknie na nim świątecznych ozdób i rękodzieła artystycznego. Podczas imprezy można będzie kupić m.in. pisanki i kraszanki, koszyki wielkanocne, kompozycje kwiatowe czy zajączki. Ale nie tylko. Wśród bogatej oferty znajdą się wyroby ceramiczne, biżuteria artystyczna, poduszki i wyroby ze skóry. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy ogrodów - będzie można kupić rośliny i narzędzia.

  Na odwiedzających czeka również bogata oferta kulinarna z różnych stron świata. Będą litewskie wędliny i chleby, sery z wielu regionów, kresowy kwas chlebowy, miody. Jarmark Wielkanocny zainauguruje natomiast Weekendowy Zlot Foot Trucków z kuchnią śląską, chińską, belgijską i amerykańską.

  Dodatkową atrakcją będzie karuzela wenecka. Bezpłatnie i codziennie będą mogli bezpłatnie skorzystać z niej dzieci i dorośli, odwiedzający jarmark.

  Program Jarmarku Wielkanocnego:
  12 kwietnia (piątek), godziny 15:00-20:00
  13-14 kwietnia (sobota, niedziela), godziny 10:00-20.00
  15-18 kwietnia (poniedziałek-czwartek), godziny 12:00-20:00

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.