AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

IMPREZA. Królowie parkietu. Gwiazda Beverly Hills zaprasza

DATA: 10 kwietnia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Christine Elise McCarthy na planie filmu Beverly Hills 90210.

  Christine Elise McCarthy, gwiazda Hollywood znana przede wszystkim z kultowego serialu lat '90 "Beverly Hills 90210" oraz roli głównej w filmie "Powrót Laleczki Chucky" zaprasza na imprezę, która odbędzie się wkrótce w Kaliszu.

  Aktorka nagrała właśnie filmik, w którym za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęca do udziału w charytatywnym biciu rekordu Polski mającym odbyć się 15 czerwca w Kaliszu. Tego dnia zawodnicy klubów z całej Polski oraz polskie gwiazdy pod hasłem "Królowie Parkietu" przystąpią do pobicia rekordu Polski w ilości osób tańczących taniec hip hop. Po ogłoszeniu wyniku rekordu, planowany jest "Hip Hop Battle" o puchar Prezydenta Kalisza z udziałem klubów biorących udział w imprezie. Prócz gwiazd polskich oraz finalistów programu You Can Dance, akcję organizowaną przez fundacje "Pomaganie Jest Trendy" , "Bread of Life" oraz grupę taneczną "Sieraszewski Dance Studio" wspierać będą również gwiazdy zagraniczne. Jako pierwsza film zachęcający do udziału w imprezie nagrała właśnie Christine Elise, jej nagranie obejrzeć można pod linkiem: https://www.facebook.com/watch/?v=349886828976875

  Pierwotnie celem imprezy miała być zbiórka na małą Dusię, która niestety kilka dni temu zmarła, dlatego też fundusze wynikające z licytacji i sprzedaży fantów oraz cegiełek zbierane będą na Zoję oraz Maję. Maja wymaga kosztownej rehabilitacji po skomplikowanej operacji na serduszku. Z kolei Zoja walczy z padaczką https://www.facebook.com/breadoflifekalisz/posts/2677995648909571).

  Akcję wspiera również światowej sławy śpiewak Julio Iglesias, który na licytację przekazał swój krawat z własnoręcznym podpisem. Ponadto wsparcie zadeklarowały władze Miasta Kalisza. Akcję wspierają także sklepy m.in. PSS Społem, Delikatesy Joanna i inne, w których kupić można produkty z fundacyjnym Duszkiem Babu, z których zyski zasilać będą akcję. Organizatorzy poszukują wśród kaliskich firm sponsorów, które pomogą pokryć koszty związane z biurem rekordów oraz kosztami organizacyjnymi. Kluby zgłaszać mogą się za pośrednictwem wiadomości przez stronę www.fb.com/PomaganieJestTrendy.

  (trapezik)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.