AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

WYŚCIG. Utrudnienia w ruchu drogowym

DATA: 10 kwietnia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Na czas wyścigu będą utrudnienia w ruchu.

  W dniach 13-14 kwietnia w czasie przejazdu kolarzy uczestniczących w XXXIV Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2019 ” po drogach na terenie powiatu kaliskiego nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

  SOBOTA, 13 kwietnia

  Miasto Kalisz

  W czasie rozgrywania III etapu Kalisz - Stawiszyn ulicami: Główny Rynek - Kanonicka - Parczewskiego - Pl. Kilińskiego - Warszawska - Łódzka do granic miasta, na czas przejazdu kolumny wyścigu ruch drogowy będzie chwilowo zatrzymany w godzinach  15.00 - 15.20.

  Powiat kaliski

  W czasie rozgrywania II etapu - jazdy indywidualnej na czas na odcinkach dróg powiatowych Opatówek - Chełmce - Komorniki - i na drodze gminnej Saczyn - Chełmce ruch drogowy będzie całkowicie zamknięty w godzinach 8.30 - 12.00.

  W czasie rozgrywania III etapu na odcinku drogi krajowej nr 12 ul. Łódzka - Zduny, na odcinku drogi powiatowej: ul. Kościelna Tłokini - Rożdżały, na drodze gminnej Rożdżały - Kobierno - Frankowizna, na drodze powiatowej Stary Nakwasin - Koźminek, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 471 Koźminek - Lisków - Nadzież, na drodze powiatowej Nadzież - Przespolew Kościelny - Ceków Kol. na odcinku drogi wojewódzkiej nr 470 Ceków Kolonia - Morawin, na drogach powiatowych Morawin - Żelazków - Goliszew - Kościelec - Mycielin - Korzeniew - Zbiersk Kolonia - Petryki - Stawiszyn - Długa Wieś II - Brudzew - Janków Drugi - Blizanów - Stawiszyn ruch drogowy będzie chwilowo zatrzymany w czasie przejazdu kolumny wyścigu w godzinach 15.15 - 18.20

   

  NIEDZIELA, 14 kwietnia 

  Miasto Kalisz

  Na rundzie końcowej IV etapu wytycznej ulicami miasta Kalisza : Ułańska – Bankowa – Aleja Wolności – Plac Bogusławskiego, Częstochowska do Ronda Ptolomeusza – wydzielonego pasa ruchu ul Nowy Świat ruch drogowy będzie całkowicie zamknięty w godzinach 10.30 – 15.30.

  W czasie rozgrywania IV etapu Wieruszów – Kalisz ulicami : Łódzka – Trasa Bursztynowa do Ronda Ptolemeusza, na czas przejazdu kolumny wyścigu ruch drogowy będzie chwilowo zatrzymany w godzinach 14.20 – 15.30.

  Organizatorzy zwracają się z prośbą o dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczenia wyścigu, zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu kolumny wyścigu. Na trasie przejazdu kolarzy obowiązuje zakaz parkowania pojazdów. 

  Powiat kaliski

  W czasie przejazdu kolumny wyścigu drogami powiatowymi Wola Droszewska - Godziesze Wielkie - Brzeziny - Takomyśle - Porwity - Cienia Druga - Opatówek - ulicą Poniatowskiego, na odcinku drogi krajowej nr 12 Opatówek - Rogatka - Zduny - Kalisz ruch drogowy będzie chwilowo zatrzymany w czasie przejazdu kolumny wyścigu w godzinach 13.30 - 14.40. Organizatorzy zwracają się z prośbą o dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczenia wyścigu, zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu kolumny wyścigu i o zabezpieczenie zwierząt domowych przed wtargnięciem na jezdnie. Na trasach przejazdu kolarzy obowiązuje zakaz parkowania pojazdów. 

  Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i zapraszamy na trasy wyścigów do oglądania zmagań polskich i zagranicznych kolarzy.

   

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.