AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Bilety na Polonię

DATA: 12 kwietnia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W sobotę KKS podejmie na Łódzkiej Polonię Środa Wielkopolska. Fot. kkskalisz.pl

  Trwa sprzedaż biletów na sobotni mecz KKS-u Kalisz z Polonią Środa Wielkopolska. 

  Polonia to niewygodny przeciwnik dla KKS-u, z którym kaliski klub tracił już punkty w lidze. Obecnie drużyna ze Środy Wielkopolskiej zajmuje dziewiąte miejsce, a KKS jest drugi. - Nie lekceważymy przeciwnika - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u. - Po porażce z rezerwami Lecha nie możemy sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. 

  Bilety na mecze KKS-u można kupić zarówno w internecie (na stronie www.bilety.cotucotam.pl), w siedzibie klubu (wtorek - piątek, godz. 9:00-15:00) jak i w dniu meczu w kasach stadionu. Te ostatnie na sobotnim meczu z Polonią będą otwarte już od godz. 16.30. Na mecz z Polonią obowiązują tradycyjne ceny wejściówek: 15 zł za bilet rodzinny (2+1), 10 zł za bilet normalny i 5 zł za bilet ulgowy. Dla najmłodszych cały czas funkcjonować będzie Sektor Rodzinny, na którym tradycyjnie nie zabraknie atrakcji. Dla posiadaczy karnetów oraz biletów zakupionych w przedsprzedaży otwarte zostanie dodatkowe wejście od strony ul. Łódzkiej.

  Początek sobotniego spotkania KKS-u Kalisz z Polonią Środa Wielkopolska zaplanowano o godz. 18.00. Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Łódzkiej. 

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.