AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W AQUAPARKU. Promocje dla Seniorów

DATA: 6 maja 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  - Wychodzimy z wody lżejsi, sprawniejsi i zadowoleni – tak o codziennym pobycie na basenie mówią członkowie Klubu Aktywnego Seniora w kaliskim Aquaparku. Od początku miesiąca lżejsza jest również cena biletów, młodzi duchem miłośnicy basenów korzystają z atrakcji przez dwie godziny, a płacą za jedną.

  - Dostrzegamy pozytywne efekty promowania zdrowego i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców Kalisza i regionu. Ogromną dumą napawa rozwój programów dla seniorów, którzy każdego dnia korzystają z naszego obiektu. Ponad tysiąc osób zapisanych jest do Klubu Aktywnego Seniora AQUAPARK KALISZ – podkreśla Michał Jackowski, prezes zarządu AQUAPARK KALISZ.

  - Z myślą o seniorach, wsłuchując się w ich sugestie, dotychczasowy bilet godzinny został zastąpiony biletem dwugodzinnym przy zachowaniu zasad dotyczących ceny biletu godzinnego. W tym przypadku cena pobytu za godzinę w AQUAPARK’u została obniżona o połowę – dodaje.

  W zdrowym ciele zdrowy duch, o tym każdego dnia przekonują się seniorzy, którzy korzystają z Aquaparku w Kaliszu. Basen to idealne miejsce, w którym każdy senior może spędzić aktywnie czas bez obaw o kontuzję. AQUAPARK KALISZ zachęca do  dołączenia do Klubu Aktywnego Seniora. To propozycja dla osób po 55-tym roku życia, które  chcą poprawić bądź utrzymać swoją kondycję fizyczną i korzystają, w tym celu, z aktywnych form spędzania wolnego czasu. Aby zostać klubowiczem  wystarczy przyjść do Aquaparku, do Działu Marketingu (parter pok. 1.06). Następnie wypełnić formularz i wpisać się na listę, a potem, w trakcie kolejnej wizyty, odebrać swoją kartę członkowską.

   

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.