AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONKURS. Helios zaprasza na Maraton horrorów z La Lloroną!

DATA: 6 maja 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Cztery demoniczne horrory czekają na wielbicieli Nocnych Maratonów Filmowych w kinie Helios w Kaliszu. Wśród propozycji nie zabraknie premierowego pokazu filmu „Topielisko. Klątwa La Llorony”. To wszystko na ekranie kina Helios w najbliższy piątek, 10 maja.

  Specjalnie z myślą o wszystkich lubiących się bać, Helios przygotował noc z czterema horrorami, po obejrzeniu których widzowie będą mieć obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnych domach. Na początek na ekranach zagości długo wyczekiwana premiera „Topielisko. Klątwa La Llorony”.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Następnie przerażający i trzymający w napięciu „Kiedy gasną światła”. Po krótkiej przerwie, jeden z najbardziej przerażających horrorów ostatnich lat – „Obecność”, w której najsłynniejszym badaczom zjawisk paranormalnych, Ed i Lorraine Warrenom, przyjdzie zmierzyć się z najstraszniejszym demonem w ich karierze. Na koniec zaś widzowie zobaczą kontynuację walki Warrenów z siłami nadprzyrodzonymi w „Obecności 2”.

  Ta demoniczna, przyprawiająca o dreszcze noc z horrorami z La Lloroną sprawi, że kolejne wieczory nie będą wyglądały tak, jak dotychczas, a zgaszenie lampki nocnej przed snem będzie niemal niemożliwe... Helios zaprasza do zakupu biletów w kasie kina Oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_lallorona.

  Mamy dla Was podwójne zaproszenie na maraton. Aby je zdobyć napiszcie w komentarzu pod artykułem czego najbardziej boicie się w Kaliszu. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.