AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Z Majakiem po zwycięstwo

DATA: 10 maja 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Czy pod wodzą nowego trenera Sławomira Majaka KKS zacznie wygrywać mecze w III lidze?

  Majak na początku tygodnia zastąpił na stanowisku szkoleniowca kaliskiej drużyny Dariusza Marca. Pod wodzą tego ostatniego kaliszanie spisali się w kilku ostatnich meczach poniżej oczekiwań i tracili punkty z dużo niżej notowanymi rywalami. W dwóch ostatnich spotkaniach, najpierw w dramatycznych okolicznościach zremisowali z Chemikiem Bydgoszcz, a następnie bezbramkowo zremisowali u siebie z Górnikem Konin. Do tego doszła jeszcze wcześniejsza porażka wyjazdowa z Gwardią Koszalin, gdzie gospodarze zwycięskiego gola strzelili KKS-owi w ostatniej akcji meczu.

  Sobotni rywal Dumy Kalisza, Wierzyca Pelplin to aktualnie 17. drużyna III ligi. Podopieczni trenera Adama Borosa do miejsca gwarantującego utrzymanie tracą na chwilę obecną 8 punktów. Pelplinianie w rundzie rewanżowej nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. - Nie możemy jednak lekceważyć tego rywala, zwycięstwo jest nam teraz bardzo potrzebne - mówi Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz. 

  Sobotnie spotkanie Wierzycy z KKS-em rozpocznie się o godz. 17:00. Transmisję z tego pojedynku obejrzeć będzie można za pośrednictwem kanału KKS-u Kalisz na Youtubie.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.