AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty z Kalisza i regionu

DATA: 14 maja 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

  Giełda pracy z dnia 14.05.2019

  1. Spółka w Opatówku, e-mail: praca@colian.com

  zatrudni:

  Specjalistę ds. Inwestycji

  Wymagania: Wykształcenie wyższe (budownictwo lub kierunki pokrewne), doświadczenie w pracy w branży budowlanej, przemyśle w zakresie inwestycji budowlanych, znajomość zasad prowadzenia negocjacji, umiejętność koordynowania pracy podwykonawców, umiejętności pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji, wysoki poziom motywacji w zdobywaniu nowych umiejętności otwartość na szkolenia, znajomości j. angielskiego na poziomie B2, znajomość obsługi programu CAD, prawo jazdy kat. B, posiadanie aktualnych uprawnień budowlanych. Firma oferuje pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG, niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop), prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe.

   

  2. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

  zatrudni:

  Asystenta ds. rekrutacji i kontroli pracowniczej

  Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, gotowość do wykonywania pracy mobilnej na podległym terenie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych. Osobie zatrudnionej zaoferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników, pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, pracę od poniedziałku do piątku (7-15 lub 8-16), miłą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

   

  3. Spółka w Kaliszu, e-mail: info@saprenovation.com

  zatrudni:

  Konsultanta ds. Sprzedaży - Przedstawiciela handlowego

  Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego i/lub francuskiego, pracowitość i zaangażowanie w zdobywaniu nowej wiedzy, mile widziane doświadczenie w handlu.

   

   

  4. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

  zatrudni:

  Koordynatora ds. wdrożeń i rozwoju w dziale produkcyjnym

  Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność szybkiej adaptacji i zrozumienia specyfikacji procesów produkcyjnych, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów, komunikatywność, znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją, kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników, biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

   

  5. Poczta Polska w Żelazkowie, tel. 502 016 498, e-mail: anna.budych@poczta-polska.pl

  zatrudni:

  Listonosza ½ etatu

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów, własny samochód prywatny, za który zwracane są koszty użytkowania samochodu do celów służbowych.

   

  6. Spółka w Opatówku, e-mail: praca@colian.com

  zatrudni:

  Specjalistę kontroli jakości

  Wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane mikrobiologia, technologia żywności, chemia spożywcza, towaroznawstwo, biotechnologia itp.), doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej, praktyka w zakresie wykonywania badań mikrobiologicznych, znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2, umiejętność oceny sensorycznej surowców i produktów, dokładność i spostrzegawczość, umiejętność pracy w zespole. Pracodawca oferuje pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG, możliwość poznawania nowych technologii, samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę.

   

  7. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

  zatrudni:

  Lidera Działu Produkcyjnego

  Wymagania: wykształcenie średnie. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

   

  8. Stacja paliw PKN Orlen w Kaliszu, ul. Legionów 49

  zatrudni:

  Pracownika podjazdu ½ etatu

  Wymagania: Chęci do pracy, zaangażowanie, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem. Kontakt osobisty z CV.

   

  9. Poczta Polska w Kaliszu, tel. 502 016 498, e-mail: anna.budych@poczta-polska.pl

  zatrudni:

  Listonosza

  Wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów, własny samochód prywatny, za który zwracane są koszty użytkowania samochodu do celów służbowych. Miejsce wykonywania pracy: Kalisz ul. Dworcowa 2 - obsługa miasta Kalisz i gminy Blizanów, Żelazków, Gołuchów.

   

  10. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

  zatrudni:

  Specjalistę w Dziale Automatyki

  Wymagania: wykształcenie średnie, podstawowa wiedza z zakresu elektroniki, dobra znajomość automatyki, mechaniki precyzyjnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych, mile widziana znajomość języka angielskiego w stopni B1, uprawnienia SEP, komunikatywność operatywność i determinacja w osiąganiu wyników, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

   

  11. Firma w Kaliszu, tel. 733 159 859, e – mail: bezsoftu@gmail.com

  zatrudni:

  Kasjerów - sprzedawców

  Wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, komunikacja i obsługa klienta.

   

  12. Firma w Opatówku, tel. 663 850 885

  zatrudni:

  Mechaników - serwisantów wózków widłowych

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe mechaniczne lub elektromechaniczne, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

   

  13. Spółka w Kaliszu, e-mail: rekrutacja@portosrolety.pl

  zatrudni:

  Specjalistę w Dziale Technicznym z j. angielskim

  Wymagania: Wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny, biegła obsługa programów AutoCAD i Solid Edge, zdolności organizacyjne oraz interpersonalne, samodzielność, dynamizm i zaangażowanie. Oferujemy: ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do kart Multisport, udział w preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.

   

  14. Firma w Kaliszu, tel. 512 413 553, 574 119 614

  zatrudni:

   

  Kasjerów - sprzedawców

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziana znajomość kasy fiskalnej i terminala płatniczego i LOTTO.

   

  15. Poczta Polska w Kaliszu, tel. 502 016 498, e-mail: anna.budych@poczta-polska.pl

  zatrudni:

  Listonosza

  Wymagania: wykształcenie zawodowe, brak przeciwwskazań do dźwigania ciężarów. Miejsce wykonywania pracy: Kalisz ul. Dworcowa 2 - obsługa miasta Kalisz i gminy Blizanów, Żelazków, Gołuchów.

   

  16.Sklep Sokołów w Kaliszu, ul. Podmiejska 20

  zatrudni:

  Sprzedawcę

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w branży mięsnej. Umowa zlecenie.

   

  17. Spółka w Kaliszu, tel. 508 686 109

  zatrudni:

  Kierowcę kat. C

  Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na przewóz rzeczy, mile widziane doświadczenie zawodowe.

   

  18. Firma w Kaliszu, tel. 793 923 820

  zatrudni:

  Pracownika magazynu

  Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

   

  19. Urząd Miasta Kalisz tel. 62 765 43 65

  zatrudni:

  Robotnika gospodarczego

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe.

  20. Credit Agricole Bank Polska S.A. we Wrocławiu, e – mail: KKaluzna@credit-agricole.pl

  zatrudni:

  Doradcę klienta

  Wymagania: Wykształcenie min. średnie, umiejętności sprzedaży, komunikacja, budowanie relacji. Praca Kaliszu.

   

  21. Agencja zatrudnienia w Kaliszu, tel. 603 711 154, e-mail: kalisz@hrworkforce.pl

  zatrudni;

  Pracowników produkcji

  Wymagania: Chęci do pracy. Umowa zlecenie.

  22. Spółka w Kaliszu, tel. 662 185 701, e-mail: biuro.kalisz@komandor.pl

  zatrudni:

  Operatorów CNC

  Wymagania: wykształcenie techniczne, zmysł techniczny, min. 2 lata doświadczenia na produkcji, mile widziany kurs CNC. Pracodawca oferuje szkolenie z obsługi CNC, które trwa 3-5 dni.

   

  23. Spółka w Kaliszu, tel. 62 76 59 110, e-mail: mmatuszak@runotex.pl

  zatrudni:

  Asenizatorów/sprzątaczki

  Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości do 3 m.

  Nastawiacza maszyn

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe technicznego (mile widziane średnie techniczno-mechaniczne), znajomość budowy maszyn, umiejętność współpracy w zespole, zdolności manualne (złote rączki mile widziane), umiejętność posługiwania się narzędziami, dokładność, przestrzeganie zasad BHP , doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem.

  Tkaczy

  Wymagania: Wykształcenie zawodowe (mile widziane kierunkowe), umiejętność współpracy w zespole, zdolności manualne, dokładność, przestrzeganie zasad BHP.

   

  24. Firma Omega Logistic Daniel Kowalski, e-mail: rekrutacja@omegalogistic.pl

  zatrudni:

  Pracownika administracyjno – biurowego

  Wymagania: Wykształcenie wyższe, umiejętność pracy na dużej ilości dokumentów, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom A2), min. 2 lata doświadczenia w biurze w firmie prywatnej. Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na powyższy adres e – mailowy.

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.