AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

POMAGAMY. Z domu zostały tylko wspomnienia

DATA: 17 maja 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Pomóżmy odremontować i wyposażyć na nowo spalony w pożarze rodzinny dom pani Hanny i jej syna Patryka. Zbiórkę wspiera kaliska fundacja Bread od Life.

  25 kwietnia doszło do pożaru domu na ul. Przechodniej w Ostrowie Wlkp. - Moja mama Hania i ja straciliśmy cały nasz majątek. Wewnątrz domu nie przetrwało praktycznie nic. Według straży pożarnej straty sięgają 250 tysięcy złotych. Powiedziano nam, że wszystko najpewniej zaczęło się od zwarcia instalacji elektrycznej. Prawie wszystko w środku zostało całkiem spalone albo stopione. Potrzebujemy środków na zamontowanie nowej instalacji elektrycznej. Musimy kupić drzwi, okna, zabezpieczyć dach i ściany, położyć nową podłogę. Straciliśmy też większość ubrań, sprzętów, łóżka, pościele. Nie mamy mebli, te które nie spłonęły zostały doszczętnie stopione przez wysoką temperaturę. Nie jesteśmy w stanie sami podołać tym wydatkom, a dom, niestety, nie był ubezpieczony. Dlatego prosimy Was o pomoc. Będziemy dozgonnie wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy datek, bo sami nie damy rady się z tym zmierzyć. Jakakolwiek forma pomocy będzie dla nas nieoceniona. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się nam pomóc. Liczy się każde wsparcie jakie możemy uzyskać - proszą o wsparcie właścicielka domu, pani Hanna wraz z synem Patrykiem.

  (nel)

  https://www.zostananiolem.pl/campaigns/domu-pozostaly-wspomnienia/?fbclid=IwAR0XR3336RPHd_ov20pf7tBHcM1ghg00BgZVU_P2qqYGPVWfHN-DGwRHp-E 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.