AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BIZNES. Samolot z reklamą kaliskich „Grześków” już fruwa w przestworzach

DATA: 4 lipca 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Produkty firmy Colian z Opatówka będą reklamowane na kadłubach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT.

  Obecność specjalnie zaprojektowanej reklamy marki na kadłubie samolotu typu Embraer, należącym do Polskich Linii Lotniczych LOT, to efekt umowy zawartej między spółką Colian i narodowym przewoźnikiem. W ten sposób zostaną oznaczone trzy samoloty. 

  To nie jedyny efekt współpracy fimrmy Colian z LOT-em.

  Od 1 maja br. pasażerom LOT-u w klasie ekonomicznej serwowana jest nowa słodka przekąska – wafelki Grześki!.

  Na pokłady polskiego przewoźnika trafiły także inne produkty firmy Colian: Śliwka Nałęczowska, Krówki Mleczne Solidarność, czekoladki Lily O’Brien’s oraz Mint Elizabeth Shaw, a także Oranżada Hellena. 

   - Współpraca z LOT-em ma dla nas znaczenie zarówno biznesowe, jak i wizerunkowe. Colian to silna polska grupa kapitałowa o globalnym zasięgu. Cieszy fakt, że nasza oferta na etapie przetargu okazała się najbardziej atrakcyjna. To potwierdza pozycję Colian, jako rzetelnego i konkurencyjnego partnera w relacjach biznesowych. Jestem przekonany, że obecność wafelków Grześki oraz Śliwki Nałęczowskiej na pokładach samolotów oraz w strefach biznesowych na warszawskim lotnisku umili pasażerom każdą podróż. Kooperacja z LOT-em dosłownie uskrzydla nasze marki! A widok samolotów oznakowanych graficznie wizerunkiem naszych marek sprawia nam wielką radość – mówi Jan Kolański, Prezes Zarządu Colian sp. z o.o. 

  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.