AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SIATKÓWKA. Grała na Hawajach i Filipinach. Teraz zagra w MKS-ie

DATA: 10 lipca 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Hillary Hurley Reynolds będzie w przyszłym sezonie występować w kaliskim zespole. Fot. MKS Kalisz.

  14 zawodniczek ma liczyć w przyszłym sezonie kadra siatkarek Energi MKS Kalisz. Ostatnią zawodniczką jaka dołączyła do zespołu jest Hillary Hurley Reynolds.

  Amerykanka grała wcześniej w wielu innych klubach, w kilku krajach na różnych kontynentach. 29-letnia zawodniczka występuje na pozycji przyjmującej, ale może grać również na pozycji atakującej.

  Swoją karierę rozpoczęła w Enterprise High School, z której przeniosła się na Hawaje. W tamtejszym uniwersyteckim Hawaii Hilo występowała do 2012 roku. Potem przez dwa sezony grała w szwedzkim klubie Svedala VBK a następny rok spędziła w lidze fińskiej. Kolejnym klubem zawodniczki z USA był portorykańskim Indias de Mayaguez a następnie przeniosła się do szwajcarskiego NUC Neuchatel.

  To jednak nie koniec klubów w jakich występowała Reynolds. W jej karierze znalazły się też występy w HPK Naiset (Finlandia), Gyeongbuk Hi-Pass (Korea Południowa), Petron Blaze Spikers (Filipiny) oraz Volley Soverato (włoska Serie A2). W nowym sezonie zadebiutuje w barwach MKS-u na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet.

  (jav) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.