AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

W BIBLIOTECE. Konsultacje z logopedą

DATA: 10 lipca 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Konsultacje poprowadzi logopeda Magdalena Nita. Fot. kalisz.pl

  Z bezpłatnych konsultacji logopedycznych będzie można skorzystać podczas wakacji w filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka.

  Konsultacje przeprowadzi Magdalena Nita, logopeda z wieloletnim doświadczeniem, która posiada również kwalifikacje z surdopedagogiki, tyflopedagogiki oraz oligofrenopedagogiki. - Zapraszamy rodziców, których niepokoi stan mowy ich dziecka. Zaobserwowali, że mówi ono zbyt mało lub niewyraźnie, w stosunku do rówieśników, nie reaguje na dźwięki i mowę z otoczenia, zaczyna się jąkać, albo rozwój jego mowy zatrzymał się. Często rodzice najmłodszych dzieci mają watpliwości, które głoski powinny być już wymawiane, a na które maluchy mają jeszcze czas. Warto zaznaczyć, że na wizytę u logopedy nigdy nie jest za wcześnie, a diagnoza na początkowym etapie daje szybsze i skuteczniejsze rezultaty w przyszłości - mówi Anna Kubiak z kaliskiej biblioteki.

  Konsultacje w pokoju terapeutycznym w filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu przy ul. Krótkiej 3 odbędą się w poniedziałek 29 lipca w godz. 13.00-15.00 oraz 30 lipca od 16.00 do 18.00. Organizatorzy konsultacji proszą wszystkich chętnych o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 62 757 34 30 bądź mailowy: biblio@mbp.kalisz.pl.

   

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.