AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

NA WEEKEND. Kaliski Piknik Piwny. Koncerty i atrakcje

DATA: 16 sierpnia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Sporo atrakcji przewidziano na Kaliskim Pikniku Piwnym, który rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli na kortach CKiS przy ul. Łaziennej.

  Takiej imprezy jeszcze w Kaliszu nie było! Przewidziana jest ona nie tylko dla miłośników złocistego trunku, ale też dobrego jedzenia i wspólnego pobiesiadowania w gronie znajomych. Przez trzy dni nasze miasto stanie się stolicą browarów rzemieślniczych, które z roku na rok są coraz bardziej popularne w kraju i za granicą. - Odwiedzą nas najlepsze polskie browary rzemieślnicze, a piwo poleje się z kilkudziesięciu kranów - zachwalają organizatorzy Kaliskiego Pikniku Piwnego. 

  Ale to nie wszystko. W programie trzydniowej imprezy znajdą się nie tylko piwne atrakcje. Podczas festiwalu odbędą się koncerty, będzie również strefa food trucków, w której można będzie posilić się m.in. burgerami mięsnymi i vege oraz kuchnią meksykańską. Poza tym uczestnicy festiwalu mogą liczyć na promocje i rabaty partnerów imprezy. 

  Organizatorem imprezy jest popularny kaliski pub Piana, który serwuje najlepsze piwa craftowe w mieście. Patronem medialnym piwnego festiwalu, który odbędzie się w połowie sierpnia na kortach CKiS jest portal wkaliszu.pl. Wstęp na wszystkie dni festiwalu jest wolny!

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.