AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

DROGI. Będzie remont alei Wojska Polskiego

DATA: 19 sierpnia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Odcinek al. Wojska Polskiej od ul. Majkowskiej do ul. Stawińskiej zostanie wyremontowany. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Fot. kalisz.pl

  Na poniedziałek zaplanowano rozpoczęcie remontu al. Wojska Polskiego na odcinku pomiędzy ul. Majkowską i ul. Stawiszyńską. 

  W ramach remontu zaplanowana została przebudowa dwóch odcinków drogi: lewej jezdni od ul. Majkowskiej do sklepu ALDI oraz prawej jezdni od sklepu ALDI do ul. Stawiszyńskiej. Na wysokości sklepu ALDI ruch kołowy będzie przekierowany przez pas dzielący na przeciwległą jezdnię al. Wojska Polskiego, na której wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy, po jednym pasie ruchu dla danego kierunku. W celu zapewnienia właściwych warunków przejazdu pojazdów w ciągu al. Wojska Polskiego, na skrzyżowaniu z ul. Majkowską wprowadzone zostaną zakazy skrętu w lewo w ul. Majkowską (z obu wlotów al. Wojska Polskiego).

  W czasie trwania robót na odcinku pomiędzy ul. Majkowską a ul. Stawiszyńską nieczynny będzie przystanek aleja Wojska Polskiego Majkowska 17. Autobusy linii nr 8 kursować będą w kierunku do ulicy Bażanciej od przystanku aleja Wojska Polskiego Przybrzeżna 15 ulicami: Piskorzewie, Długosza, Majkowską i dalej stałą trasą. W powrocie trasa autobusów zgodna z podstawowym przebiegiem linii.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.