AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Koncert Pawła Izdebskiego w CKiS

DATA: 17 września 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Paweł Izdebski po raz pierwszy wystąpi w Kaliszu,
  razem ze swoim zespołem promować będą nadchodzący album pt. "@strach".

  Paweł Izdebski - youtuber, wokalista Studio Accantus, gitarzysta Ralpha Kamińskiego i autor EP “Książę Naiwności” - zapowiada wydawaną samodzielnie pierwszą autorską płytę pt. "@strach" i rusza w trasę koncertową! Już 12 października Paweł Izdebski z zespołem muzycznym odwiedzą Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu w ramach trasy "Niewiarygodny Tour" promującej nadchodzący krążek.
   


  Debiutant z podwarszawskiej Wiązowny przełamuje swoją karierę muzyczną. Izdebski podjął się współpracy z zespołem, dotychczas grającym pod nazwą Deep Down Inside, co skłoniło go do powrotu do zdecydowanie mocniejszych, rockowych korzeni muzycznych, oddalając się od klimatu wydanej w 2017 roku popowej EP “Książę Namiętności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień - co można usłyszeć w dostępnym utworze “Niewiarygodne”.

  Pawła Izdebskiego można usłyszeć nie tylko na YouTube czy platformach streamingowych takich jak Spotify. Zespół aktywnie koncertuje, a w związku z nadchodzącą premierą planują również trasę koncertową “Niewiarygodny Tour”, z którą zamierzają odwiedzić każde województwo. Poszczególne daty zostaną jeszcze ogłoszone, ale już dziś możemy zaprosić na koncerty przedpremierowe w Kaliszu:

  https://www.facebook.com/events/432585160923410

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.