AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty z Kalisza i regionu

DATA: 8 października 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Najnowsze oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

  Giełda pracy z dnia 08.10.2019


  1. Spółka w Kaliszu, tel. 62 762 34 99
  zatrudni murarzy. Wymagania: Praktyka na stanowisku. Praca Kalisz i okolice.

  2. Agencja zatrudnienia w Kaliszu, tel. 572 642 300, email: rekrutacja@getjob.com.pl
  zatrudni do: Zbioru i pielęgnacji ogórków szklarniowych (Holandia)
  Wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie, umiejętności manualne, zręczność, mile widziane doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku, znajomość języka niemieckiego, holenderskiego lub angielskiego poziom A1. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy. Oczekujemy sumienności oraz precyzji w realizacji zleconych zadań oraz zaświadczenia o niekaralności (oświadczenie). Agencja oferuje opiekę polskiego rezydenta, możliwość zorganizowania zakwaterowania, środek transportu (jeśli jest wymagany).

   

  3. Spółka w Kaliszu, tel. 62 762 34 99 zatrudni: Pomocników budowlanych. Wymagania: Pomocnicze prace budowlane, praca Kalisz i okolice.

   

  4. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara Rudego w Kaliszu, ul. Wodna 11-13 zatrudni: Sprzątaczkę ½ etatu
  Wymagania: Chęci do pracy. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o złożenie CV i podania w sekretariacie w godz. 8:30-15:00.

   

  5. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 62 764 97 15 zatrudni: Robotników drogowych. Wymagania: Wykształcenie średnie, 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

   

  6. Ośrodek w Kaliszu, tel. 669 472 658 zatrudni: Starszego woźnego
  Wymagania: Chęci do pracy.

   

  7. CKUIP w Kaliszu, tel. 62 753 22 47, e-mail; iwona.boratynska@ckuip.kalisz.pl zatrudni: Nauczyciela wychowawcę w Bursie Szkolnej
  Wymagania: Wykształcenie wyższe mgr zgodne z kwalifikacjami wymaganymi na stanowisko nauczyciela wychowawcy (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza) lub ukończone studia magisterskie na innym kierunku i studia podyplomowe z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz przygotowanie pedagogiczne.

   

  8. Spółdzielnia w Marchwaczu, tel. 512 983 072, 62 762 55 30
  zatrudni: Palacza kotłów  wodnych
  Wymagania: Wykształcenie podstawowe, uprawnienia palaczy CO - kotły parowe do 5 atm. Doświadczenie zawodowe na stanowisku palacza kotłów wodnych min. 5 lat.

   

  9. CKUIP w Kaliszu, tel. 62 753 22 47, e-mail; iwona.boratynska@ckuip.kalisz.pl
  zatrudni: Nauczyciela wychowawcę w Bursie Szkolnej ½ etatu
  Wymagania: Wykształcenie wyższe mgr zgodne z kwalifikacjami wymaganymi na stanowisko nauczyciela wychowawcy (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza) lub ukończone studia magisterskie na innym kierunku i studia podyplomowe z pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz przygotowanie pedagogiczne. Umowa na zastępstwo do 30.06.2020r.

   

  10. Market Dino w Jankowie Drugim, tel. 665 941 451
  zatrudni: Kasjerów - sprzedawców
  Wymagania: Książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia.

   

  11 Salon w Kaliszu,  tel. 503 529 043, e-mail: michal-kalisz91@wp.pl
  zatrudni: Manikiurzystkę / Kosmetologa
  Wymagania: Wymagane wykształcenie kierunkowe, wysoka kultura osobista, punktualność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole. Pracodawca oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności, możliwość specjalistycznych szkoleń, pracę w młodym, zgranym zespole ludzi.

   

  12. Spółka w Kaliszu, tel. 62 765 06 20, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com
  zatrudni: Młodszego operatora urządzeń produkcyjnych
  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.

   

  13. ŚDS w Liskowie, tel. 512 135 802
  zatrudni: Pielęgniarki
  Wymagania: Wykształcenie kierunkowe, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, półroczny staż pracy na stanowisku, na którym kandydat miał bezpośredni kontakt z osobami z zaburzeniami psychicznymi, umiejętność kontaktu z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

   

  14. Spółka w Kokaninie, 62 7612906, email: ksiegowosc@staltex.pl
   zatrudni: Pracownika działu handlowego (sprzedaży)
  Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne, technik handlowiec, znajomość branży metalowej, konieczne doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowiec, dobra znajomość obsługi komputera.

   

  15. Zakład w Opatówku, tel. 508 186 019
  zatrudni: Cukierników
  Wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe - cukiernik, mile widziani kandydaci którzy posiadają doświadczenie zawodowe na stanowisku ale mogą być również absolwenci szkoły kierunkowej, którzy odbyli praktyki.

   

  16. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 w Kaliszu, ul. A. Kordeckiego 19
  zatrudni: Psychologa
  Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne, aktualna książeczka pracownicza dla celów sanitarno - epidemiologicznych, niekaralność, radzenie sobie ze stresem, doświadczenie zawodowe. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty w kadrach wraz z podaniem i CV (zgoda na przetwarzanie danych osobowych przy rekrutacji zgodnie z RODO).

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.