AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

POLICJA. Akcja Znicz podsumowana. Kolejny długi weekend na drogach

DATA: 7 listopada 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Dwa wypadki drogowe, 29 kolizji oraz 2 nietrzeźwych kierowców to podsumowanie akcji „Znicz 2019” na drogach miasta i powiatu kaliskiego.

  Tegoroczna akcja ,,Znicz'' prowadzona była od 31 października do 3 listopada. W tym czasie nad zapewnieniem bezpieczeństwa na drogach każdego dnia czuwało blisko 90 funkcjonariuszy. 1 listopada, w Dniu Wszystkich Świętych policjanci drogówki i prewencji skupili swe działania na organizacji ruchu przy cmentarzach oraz na najważniejszych skrzyżowaniach, tak by mieszkańcy Kalisza i powiatu kaliskiego bezpiecznie dotarli na groby najbliższych.

  Ogółem w czasie Dnia Wszystkich Świętych i jego okolicach na drogach miasta i powiatu kaliskiego doszło do 29 kolizji drogowych oraz dwóch wypadków drogowych. W czasie trwania akcji funkcjonariusze zatrzymali też 2 nietrzeźwych kierowców.
  Przed nami kolejny długi weekend na drogach. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.