AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty z Kalisza i regionu

DATA: 12 listopada 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

  Giełda pracy z dnia 12.11.2019


  1. Stacja paliw w Szczytnikach, tel. 795 515 060, e-mail: zatrudnienie@paliwaolkop.pl zatrudni:

  Kierownika stacji paliw
  Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera, doświadczenie w handlu, mile widziana znajomość branży paliwowej.

   

  2. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153 zatrudni:

  Młodszego operatora urządzeń produkcyjnych - Wydział 5 Kaszki i odżywki dla dzieci
  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28522&company=nestleHRprdBX&username=

   

  3. Przedsiębiorstwo w Kaliszu, tel. 62 764 97 15 zatrudni:

  Robotnika drogowego
  Wymagania: Wykształcenie podstawowe, półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

   

  4. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153 zatrudni:

  Pracownika transportu - Wydział 5 Kaszki i Odżywki dla dzieci
  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.
  Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzed link: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28518&company=nestleHRprdBX&username=

   

  5. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153
  zatrudni: Robotnika produkcyjnego - Wydział 3 Desery
  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.
  Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28528&company=nestleHRprdBX&username=

   

  6. Nestle Polska w Kaliszu, ul. Łódzka 153 zatrudni:

  Młodszego operator procesów produkcyjnych - Wydział 5 produkcja kaszek i odżywek dla dzieci
  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, znajomość obsługi komputera, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy. Firma oferuje: stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę, możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie produkcji spożywczej, bardzo dobrą atmosferę pracy, pakiet szkoleń, możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, bezpłatny pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę, możliwość korzystania z usług i świadczeń Funduszu Świadczeń Socjalnych, kartę Multisport.
  Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://career2.successfactors.eu/sfcareer/jobreqcareer?jobId=28523&company=nestleHRprdBX&username

   

  7. Spółka w Kaliszu, tel. 728 844 980, email: biuro@kzpt.pl
  zatrudni:

  Operatora wtryskarek
  Wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora wtryskarek. Praca na umowę zlecenie.

   

  8. Szkoła Podstawowa  w Kaliszu, tel. 62 501 84 88 zatrudni:

  Opiekuna dzieci i młodzieży
  Wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy, odpowiedzialność, sumienność i punktualność, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Obywatelstwo polskie, poza obywatelami polskimi o stanowisko mogą ubiegać się także obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli posiadają znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z praw publicznych,
  stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku, niekaralność sądowa za przestępstwo umyślne, nieposzlakowana opinia, ukończone szkolenie z zakresu wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym wydane przez WORD w Kaliszu - UWAGA!- Możliwość odbycia wskazanego szkolenia w WORD w Kaliszu. Osoby, które nie będą spełniały wymagań niezbędnych, nie zostaną dopuszczone do udziału w prowadzonym postępowaniu.

   

  9. Szkoła Podstawowa  w  Kaliszu, tel. 502 025 052, 62 764 68 93, e-mail: sp8@um.kalisz.pl
   zatrudni:

  Nauczyciela języka polskiego
  Wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie kierunek filologia polska, uprawnienia pedagogiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe. Zindywidualizowana ścieżka kształcenia. Wymiar czasu pracy 6/18 h.

   

  10. Szkoła Podstawowa  w  Kaliszu, tel. 502 025 052, 62 764 68 93, e-mail: sp8@um.kalisz.pl
  zatrudni:

  Nauczyciela języka angielskiego
  Wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie kierunek filologia angielska, uprawnienia pedagogiczne, znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, mile widziane doświadczenie zawodowe. Wymiar czasu pracy 4/18 h.

   

  11. Firma w Niedźwiadach, tel. 512470322
  zatrudni: Mechanika samochodów osobowych / wulkanizatora
  Wymagania: Chęci do pracy. Możliwość przyuczenia do zawodu.

   

  12. Hurtownia w Kaliszu, tel. 602 287 443
   zatrudni:
   Kierowcę samochodu dostawczego
  Wymagania: Prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.