AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KULINARIA. Na kebab do Zahira!

DATA: 15 listopada 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Właściciele i pracownicy zapraszają na kebab do lokalu Zahir Kebab&Cafe. Pierwszy z prawej właściciel lokalu Karol Wojdziak, w środku Mirosław Wojdziak. Fot. Kuba Ciesielski.

  Różnego rodzaju kebaby, sałatki, burgery, zapiekanki, placki i kanapki z kebabem można zjeść w Zahir Kebab&Cafe, mieszczącym się przy ul. Czaszkowskiej 1d. A wszystko to w miłej atmosferze i przystępnych cenach.

  Przestronny lokal, który powstał prawie trzy lata temu, mieści się niedaleko budynku NOT-u w centrum miasta. Prowadzą go kaliszanie Katarzyna i Karol Wojdziakowie, a pomaga im ojciec pana Karola, Mirosław, który jest również lokalnym przedsiębiorą, prezesem klubu biegowego oraz Klubu Campingu i Caravaningu. Wnętrze lokalu wyposażone jest w stoliki i wygodne sofy, na których mogą zasiąść całe rodziny. Ogółem lokal może pomieścić około 60 osób, ale jest w nim gustownie i przytulnie.

  Zahir, jak sama nazwa wskazuje specjalizuje się w serwowaniu różnych, smakowitych kebabów. A jest w czym wybierać. Możemy zamówić tu bardzo popularny rollo kebab, który serwowany jest w wersji klasycznej (kebab, surówka i sos) lub z serem oraz amerykańskiej z frytkami. Bardzo głodni mogą zamówić Mega Rollo albo Super Mega Rollo. Ten ostatni ma prawie 50 centymetrów długości! - Nasze kebaby serwujemy z baraniną albo z kurczakiem lub w połączeniu obu mięs - mówi Karol Wojdziak, właściciel Zahir Kebab&Cafe. - Wszystkie dania robione są ze świeżych produktów. Surówki i sosy przygotowujemy na miejscu. Oprócz klasycznego rollo można zamówić też rollo wegetariańskie, hawajskie, staropolskie oraz ze szpinakiem. Oczywiście wszystkie kebaby są dostępne w różnych rozmiarach, począwszy od małych aż do rozmarów super mega.

  Zahir to nie tylko rollo kebaby, ale także dania obiadowe. Wegetarianie mogą zamówić talerz falafel, a inni goście kebab box lub talerz kebab. W Zahirze dostaniemy też sałatki. W menu znajdują się sałatka grecka, sałatka FIT oraz sałatka z kebabem. - Dużym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się również burgery i zapiekanki, które mamy w naszym menu - zapewnia właściciel lokalu. - Naszym autorskim pomysłem są natomiast placki i kanapki z kebabem, które przygotowywane są na bazie chleba arabskiego. Niebawem poszerzymy nasze menu o kolejne dania. Będą to cenione przez klientów skrzydełka oraz stripsy. Chcemy, żeby były one dostępne w naszym lokalu już w drugiej połowie listopada.

  Do każdego z posiłków w Zahirze można zamówić herbatę, kawę, zimne napoje, w tym różne piwa: jasne, pszeniczne i smakowe. W menu znajdują się dania dla dzieci, a najmłodsi mogą pobawić się w lokalu w specjalnie wydzielonym dla nich kąciku dziecięcym.

  - Na życzenie klientów włączamy telewizor i mogą oni oglądać wybrane programy - mówi Karol Wojdziak. 

  Dania serwowane przez Zahira można dostać w lokalu przy ul. Czaszkowskiej, zamówić telefonicznie lub przez Internet z dostawą na wynos. Lokal organizuje różne akcje promocyjne i rabatowe dla klientów oraz konkursy z nagrodami. - Sami bierzemy też udział w różnych akcjach charytatywnych - podkreśla Karol Wojdziak, właściciel Zahir Kebab&Cafe. - Co nas wyróżnia od innych tego typu lokali? To, że zamówienie i zjedzenie potraw z kebabem nie musi odbywać w biegu i na szybko, ale w spokojnej, miłej atmosferze. Cały czas poszerzamy swoją ofertę dla klientów, a nasze dania są smaczne, robione ze świeżych produktów i dostępne w przystępnych cenach. W ostatnim czasie nasz lokal przystąpił do programu ,,Lokalnych Sieci Korzyści''. Dzięki temu klienci uzyskali (po zarejestrowaniu się w naszym programie lojalnościowym) możliwość zdobycia dodatkowego rabatu ,,cashback'' nie tylko w naszym lokalu, ale również w innych punktach handlowych na terenie całego świata. Najnowszych informacji o działaniu naszego lokalu, promocjach i nowościach każdy klient może dowiedzieć się z naszego profilu na facebooku.

  Piotr Jaworowski 


  Zahir Kebab&Cafe - ul. Czaszkowska 1d
  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek: 11.00-23.00
  Wtorek: 10.00-23.00
  Środa: 10.00-23.00
  Czwartek: 10.00-23.00
  Piątek: 10.00-1.00
  Sobota: 11.00-1.00
  Niedziela: 11.00-23.00

  Zamówienia na dowozy przyjmujemy:
  Niedziela-Czwartek: do godz. 22.00
  Piątek-Sobota: do godz. 23.00
  Minimalna kwota zamówienia - 30 zł.
  Koszt dowozu - od 3 zł.

  zahirkebabcafe.pl
  tel. 62/598 46 06
  kom. 577 16 14 14

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.