AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. KKS rozgromił Piasta (video)

DATA: 3 grudnia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  KKS pokonał w sobotę wysoko Piasta II Gliwice. Fot. KKS Kalisz.

  Grad goli padł w sparingowym spotkaniu KKS-u Kalisz z rezerwami Piasta Gliwice. 

  W sobotę kaliszanie rozegrali kolejny mecz towarzyski. Wcześniej po zakończeniu rundy jesiennej w III lidze spotkali się z zespołem Olimpii Brzeziny i wygrali to spotkanie 3:0. Tym razem spotkali się z rezerwami Piasta Gliwice, które występują w śląskiej klasie okręgowej. Gospodarze znów zaprezentowali świetną formę strzelecką. Już po pierwszym trafieniu piłkarzy KKS-u ręce same składały się do oklasków. W 25. minucie w okienko gości przymierzył Daniel Kamiński. Drugiego gola równie pięknym strzałem z ponad 30 metrów zdobył Sebastian Kaczyński. Ci dwaj piłkarze byli w tym meczu bardzo aktywni i strzelili jeszcze po jednym golu. Oprócz nich na listę strzelców wpisali się ponadto Mateusz Żebrowski, Fabian Hiszpański, Robert Tunkiewicz i Damian Poliński.

  Do przerwy kaliszanie prowadzili już 4:1, a po zmianie stron nadal trwała ofensywna gra drużyny gospodarzy. Ostatecznie to spotkanie skończylo się wysokim zwycięstwem ekipy KKS-u 8:2. 

   

  To był już ostatni mecz kaliskiej drużyny w tym roku. Kaliszanie po rundzie jesiennej w III lidze zajmują pozycję lidera z 42 punktami. Na drugiej pozycji znajduje się Radunia Stężyca, która ma 37 pkt., a na trzecim miejscu jest Świt Szczecin, który zgromadził 36 pkt.

  Do sparingów kaliski zespół powróci w styczniu przyszłego roku a pierwsze spotkanie ligowe w rundzie wiosennej zagra wiosną 2020 roku.

  (jav)

   

  KKS Kalisz - Piast II Gliwice 8:2 (4:1)
  Bramki dla KKS-u: Daniel Kamiński 25 min., 26, Mateusz Żebrowski 36, Fabian Hiszpański 39, Robert Tunkiewicz 68, Sebastian Kaczyński 72 k, 81, Damian Poliński 87. Bramki dla Piasta II: Łukasz Krakowczyk 35, 50.

  KKS: Kosut (46 Pawela) - Łydkowski, Żytko (68 Górski), Górski (46 Gawlik) - Hiszpański (46 Ślesicki), Tunkiewicz (68 Borecki), Borecki (46 Łuszkiewicz), Mączyński (46 Radzewicz) - Kamiński (46 Stanclik), Żebrowski (46 Kaczyński), N. Zawistowski (46 Poliński).

  Video: Norbert Gałązka.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.