AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. W sobotę startuje Jarmark Bożonarodzeniowy w Calisia One

DATA: 6 grudnia 2019 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  7 grudnia o 14.00 dziedziniec Calisia One zamieni się w wyjątkową strefę świątecznych atrakcji. Magiczną atmosferę ma zapewnić lodowisko oraz strefa gastronomiczna z grzańcem, gorącą czekoladą i świątecznymi przysmakami.

  Startujemy w Mikołajkowy weekend

  W Mikołajkowy weekend mieszkańcy Kalisza po raz pierwszy będą mogli skorzystać z lodowiska, które czynne będzie aż do ferii zimowych. Wstęp jest bezpłatny, opłata będzie pobierana jedynie za wypożyczenie łyżew.  7 grudnia odbędzie się także wernisaż Wiktora Jędrzejaka „Błękity i   czerwienie” połączony z akcją charytatywną.  Dochód ze sprzedaży kalendarzy na 2020 przezbędzie na wsparcie osób bezdomnych.

  Z kolei wieczór na dziedzińcu zapowiada się śpiewająco. W specjalnym świątecznym repertuarze zobaczymy Bognę Kowalską.
  Z kolei w niedzielę 8 grudnia, najmłodsi mogą liczyć na spotkanie z Mikołajem, które zaplanowano w godzinach 15:00 - 18:00. Na dziedzińcu Calisia One odbedą sie wówczas gry, zabawy, wspólne czytanie opowieści świątecznych oraz różnorodne konkursy. A na wszystkich będzie czekać słodka niespodzianka.
  Jak podkreśla Jolanta Krzyżan, właścicielka należącej do kompleksu Calisia One restauracji Roma, to nie koniec świątecznych atrakcji:
   

  - Chcemy, by magiczna atmosfera Świąt towarzyszyła mieszkańcom Kalisza przez cały miesiąc. Chociaż szczegółowy program atrakcji wciąż jest udoskonalany, już dziś zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia Calisia One, bo atrakcji z pewnością nie zabraknie.

   

  Organizatorzy planują miedzy innymi koncerty, atrakcje dla dzieci, spotkania z Mikołajem czy wspólne pieczenie pierników. Szczegóły będą na bieżąco pojawiać się na facebookowym profilu  Calisia One.

  A co po Świętach?

  Świąteczne miasteczko w  Calisia One będzie bezpłatnie dostępne dla mieszkańców miasta i naszych gości aż do Nowego Roku.  Z kolei lodowisko i atrakcje dla dzieci są przewidziane aż do zakończenia ferii.
   
  (red) 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.