AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Rusza 10. edycja programu „Bezpieczna Kobieta”

DATA: 13 stycznia 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kaliska PWSZ zaprasza na kolejną edycję bezpłatnego kursu samoobrony "Bezpieczna Kobieta".

  Kurs organizowany jest przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, Komendę Miejską Policji w Kaliszu, oraz Organizację Terenową NSZZFiPW przy Areszcie Śledczym w Ostrowie Wlkp.

  Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich pełnoletnich pań. Głównym celem programu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, przekazanie praktycznej wiedzy oraz wskazanie wzorców postępowania w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia.

  Wszystkie chętne panie mogą zgłosić się osobiście do sekretariatu Wydziału Nauk Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego przy ulicy Nowy Świat 4 w Kaliszu i wypełnić kartę zgłoszenia. Druki do pobrania także na stronach: www.pwsz.kalisz.pl oraz www.kalisz.policja.gov.pl Zajęcia rozpoczynają się 10 lutego o godz.18.00 w PWSZ ul. Nowy Świat 4 w Kaliszu i potrwają do 27 marca.

  Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (62)76 79 527, a także 604 505 830 (ppłk Mirosław Kuświk). Honorowy patronat nad programem ,,Bezpieczna kobieta” sprawują: rektor uczelni, prof. Andrzej Wojtyła oraz przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW w Warszawie, Czesław Tuła.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.