AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

AKCJA. Pomoc dla małej Igi

DATA: 22 stycznia 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Pracownicy kaliskiego Starostwa Powiatowego organizują zbiórkę na leczenie 3,5-letniej Igi.

  Dziewczynka choruje na ostrą białaczką limfoblastyczną. Chorobę zdiagnozowano kilka dni temu a leczenie już zostało podjęte w klinice we Wrocławiu. Igę czeka chemia i trwające 2,5 roku leczenie oraz walka o zdrowie. - Będzie to kosztowne leczenie, dlatego już teraz organizujemy zbiórkę funduszy na koncie Stowarzyszenia Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej. Pieniążki będą także zbierane w najbliższą sobotę podczas Święta Powiatu Kaliskiego - apelują pracownicy Starostwa.

  Ania Sadowska - mama Igi - pracuje w Wydziale Promocji, Informacji i Obsługi Rady w Starostwie Powiatowym w Kaliszu. Wiele razy organizowała zbiórki dla innych potrzebujących. - Teraz czas pomóc jej rodzinie i kochanej córeczce w najtrudniejszej i najważniejszej walce jaką można stoczyć, czyli o życie i zdrowie - mówią pracownicy starostwa. - Prosimy Was z całych serc o wpłatę funduszy, które będą przeznaczone na rzecz Igusi. Koniecznie z dopiskiem - Pomoc dla Igusi - na numer konta Stowarzyszenia Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej - 03 8404 0006 2004 0021 3817 0001.

  Dla Igi zbiórki prowadzone będą przez cały rok, dzięki pomocy Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala na wydarzeniach organizowanych przez Starostwo. Można też przekazać 1% podatku dla małej Igusi: Fundacja „Na ratunek” dzieciom z chorobom nowotworową KRS0000086210 z dopiskiem Iga Sadowska.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.