AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

POLITYKA. Posłanka Lewicy Karolina Pawliczak otworzyła swoje biuro

DATA: 10 lutego 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Posłanka Karolina Pawliczak otworzyła swoje biuro przy ul. Górnośląskiej 64 w Kaliszu

  - Chcemy współpracować ze wszystkimi środowiskami. Ma to być miejsce otwarte, gdzie dużo się dzieje – posłanka Lewicy Karolina Pawliczak otworzyła w poniedziałek swoje biuro poselskie w Kaliszu.

  Biuro posłanki Pawliczak mieści się przy ul. Górnośląskiej 64 w Kaliszu i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16.

  Jego działalność będą wspierać radni - wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kamila Majewska, były prezydent Kalisza Zbigniew Włodarek, radny Łukasz Włodarek, wicestarosta kaliski Zbigniew Słodowy, koordynator partii Wiosna w Kaliszu Miłosz Kopica, Aneta Joachimkowska, szefowa Związków Zawodowych Międzypowiatowej Rady OPZZ oraz Danuta Nawrocka.

  - Będąc jeszcze w Urzędzie Miasta na stanowisku wiceprezydenta byłam blisko ze sprawami profilaktyki. Chciałabym abyśmy mogli promować w ramach biura programy związane ze zdrowiem, kobietami czy młodzieżą - wyjaśnia Karolina Pawliczak.

  Jak podkreśla Karolna Pawliczak, w jej działalności poselskiej niezwykle ważna będzie współpraca na linii parlament i samorząd.

  - Nie wyobrażam sobie w swojej pracy parlamentarnej aby nie była ona powiązana z samorządem. Ta współpraca jest po prostu konieczna. Zresztą w ubiegły czwartek przygotowaliśmy w ogólnopolskim formacie Konferencję Samorządową w Sali Kolumnowej Sejmu za którą byłam odpowiedzialna wraz ze swoimi współpracownikami. Przyjechało na nią blisko 300 samorządowców z całej Polski, cieszę się z tego, bo podpisaliśmy Deklarację Samorządową, a to dobry zaczyn do kolejnych ważnyc hustawodawczych inicjatyw - powiedziała posłanka.

  Dziś otwarto również poselskie Karoliny Pawliczak w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Sienkiewicza 1a. Kolejne dwa mają powstać w Pleszewie i Ostrzeszowie.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.