AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SPORTY WALKI. Szkolenie dla najlepszych trenerów MMA

DATA: 11 lutego 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kaliska ekipa podczas szkolenia dla trenerów MMA w Sochaczewie. Fot. MMA Tornado Kalisz.

  W miniony weekend w centrali Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki w Sochaczewie, odbyło się szkolenie dla wyróżniających się w 2019 roku trenerów Amatorskiej Ligi MMA.

  Na zaproszenie Prezesa Polskiego Związku MMA Sławomira Cypla pojawili się także przedstawiciele zarządu i sztabu trenerskiego MMA Tornado Kalisz. Podczas zgrupowania trenerów dyskutowano m.in. o przyszłości polskiego amatorskiego MMA, po uzyskaniu strategicznego sponsora organizacji FAME MMA, a także o zgrupowaniach kadry narodowej i tegorocznych Mistrzostwach Świata w MMA, które odbędą się 14-18 października w Turcji. 

  Podczas zgrupowania polskich trenerów MMA, odbyły się warsztaty teoretyczne, a także zajęcia z dietetyki i przygotowywania motorycznego w MMA, które prowadziła Agata Korzemiacka. Ta ostatnia współpracuje m.in. z polską gwiazdą amerykańskiej UFC Joanną Jędrzejczyk czy też z zawodnikami KSW, Michałem MaterląTomaszem Narkunem. Szkolenie z zakresu psychologii sportowej prowadziła Zofia Szawernowska, która oprócz dużego doświadczenia jako psycholog sportu jest także aktualną mistrzynią świata i trzykrotną mistrzynią Europy w brazylijskim Jiu Jitsu.

  Podsumowaniem zgrupowania były zajęcia praktyczne i sparingi zadaniowe zespołu trenerskiego, które prowadził Paweł Derlacz, współautor sukcesów w MMA Mameda Khalidowa, Joanny Jędrzejczyk i wielu innych topowych zawodników.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.