AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

TEATR. ,,Noce i Dnie'' u Bogusławskiego. Spektakl on-line

DATA: 25 marca 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W środę można będzie obejrzeć transmisję on-line spektaklu kaliskiego teatru. Fot. Bartek Warzecha.

  Kaliski Teatr im. Bogusławskiego zaprasza na retransmisję spektaklu „Noce i dnie” na podstawie powieści Marii Dąbrowskiej.

  Spektakl miał premierę w kwietniu 2017 roku. Wystawiany był 30 razy, a teraz za sprawą internetu zagości w naszych domach. - Ostatnie tygodnie są bardzo ciężkie dla wszystkich i dla teatru też, w którym zostały odwołane nie tylko spektakle, ale też dodatkowe wydarzenia - mówi Marcelina Hertmann z Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu. - Staramy się docierać z kulturą do naszych widzów i zatrzymać ich w domu. Dlatego zdecydowaliśmy się na jednorazowy pokaz spektaklu "Noce i dnie. Tom VI: Nie wiem, o czym jest jutro” w reżyserii Seby Majewskiego. Będzie to transmisja spektaklu, którego nagranie zostało wykonane wcześniej, ale nie jest ogólnie dostępne. Jeśli spodoba się naszym widzom to zorganizujemy kolejne.

  Transmisja on-line na facebookowym profilu Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego: https://www.facebook.com/TeatrBoguslawskiego/posts/3640335282705857 dostępna będzie w środę o godz. 20.00.

  (sal)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.