AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

REKREACJA. W sobotę otwarcie basenów zewnętrznych kaliskiego Aquaparku

DATA: 23 czerwca 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Spośród wielu dostępnych form spędzania wakacyjnych dni, do najprzyjemniejszych należy odpoczynek nad wodą. A jeśli nad wodą to zdecydowanie w kaliskim Aquaparku. Już w najbliższą sobotę rozpocznie się sezon letni na basenach zewnętrznych.

  Zjeżdżalnie przetestowane, służby ratownicze w gotowości, wysoka jakość wody potwierdzona. Czas zaczynać bezpieczne wakacje z Aquaparkiem.

  - Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa użytkownikom basenów, z ich pomocą i zaangażowaniem w przestrzeganiu zasad bezpiecznego wypoczynku w wodzie możemy w pełni realizować te zadania. Cały obiekt został przystosowany do wymagań Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Rozwoju w kwestii przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 – podkreśla Michał Jackowski, prezes zarządu AQUAPARK KALISZ.

  W Kaliskim Parku Wodnym zakończyły się prace przygotowawcze basenów i terenów zewnętrznych. Podczas kilku tygodni intensywnych prac oczyszczono niecki basenów, uruchomiono filtry uzdatniające wodę oraz pompy atrakcji. Wszystkie urządzenia zostały przetestowane i działają bez zarzutów. Zjeżdżalnie zostały sprawdzone przez testerów z serwisu i są już gotowe do wodnej przygody. Woda w nieckach basenowych została wnikliwie przebadana przez akredytowane laboratorium, wyniki potwierdziły wysoką jakość wody w kąpielisku.

  - Przez całe lato będziemy zachęcać do aktywnego spędzania czasu. Przygotowaliśmy dla naszych Gości tych młodszych jak i starszych szereg atrakcji na basenach zewnętrznych i wewnętrznych związanych z aktywnością fizyczną i oczywiście dobrą zabawą  – dodaje prezes zarządu.

   

  Część zewnętrzna będzie czynna w okresie letnim codziennie od godziny 09:30 do 19:30. Bilety na cały dzień będą kosztować: od poniedziałku do piątku 22zł(normalny) i 17zł (ulgowy) a w weekendy 24zł (normalny) i 19zł (ulgowy). W tym roku również będą funkcjonowały bilety popołudniowe.

  W najbliższy weekend synoptycy zapowiadają duże ocieplenie. To chyba koniec deszczowych dni, nadchodzi słoneczne lato. 

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.