AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FILHARMONIA. Koncerty w Parku Przyjaźni

DATA: 27 lipca 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Pierwszy koncert odbędzie się w sobotę, 1 sierpnia. Fot. Filharmonia Kaliska.
  Na koncerty do Parku Przyjaźni zaprasza Filharmonia Kaliska.

  W ramach 13. Festiwalu Muzycznego Południowej Wielkopolski zaplanowano jeszcze dwa koncerty. Odbędą się one 1 i 15 sierpnia. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 w Parku Przyjaźni wystąpi zespół Khaleesi Brass, składający się z muzyków solistów Filharmonii Kaliskiej. Członkowie zespołu współpracują również z Big Bandem Powiatu Ostrowskiego, który zalicza się do elity zespołów wykonujących muzykę jazzową.

  W wykonaniu Khaleesi Brass usłyszymy kompozycje mistrzów epoki klasycyzmu oraz współczesnych twórców jazzowych. Wiele z pozycji w repertuarze jest aranżowanych przez samych członków zespołu. Koncert poprowadzi Witold Pelka. Wstęp na koncerty jest wolny.

  Filharmonia Kaliska zaprasza też na koncerty zarejestrowane online. Dwa z nich znalazły się już w sieci. Są to koncerty zarejestrowane w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim oraz w Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie. Nagrania dostępne są na kanale Kalisz Philharmonic na YouTube oraz Filharmonii Kaliskiej na Facebooku. Nagrania dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu ,,Kultura w sieci''. 

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.