PIŁKA NOŻNA. Wicelider IV ligi ograł rezerwy KKS-u

DATA: 14 września 2020 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Rezerwom KKS-u nie udał się wyjazd do wicelidera IV ligi. Fot. Karina Zachara.

Porażki 0:3 z Iskrą Szydłowo doznali piłkarze rezerw KKS-u Kalisz.

Kaliszanie pojechali na sobotni mecz IV ligi do Szydłowa ugrać remis. W tym sezonie miejscowa Iskra spisuje się bardzo dobrze i zajmuje pozycję wicelidera tabeli. Mimo ambitnej postawy młodego zespołu KKS-u gospodarze już do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej połowie dołożyli kolejnego gola.

Po 8. kolejkach IV ligi KKS II zajmuje 10 pozycję w tabeli. Prowadzi Victoria Września przed Iskrą Szydłowo i Pogonią Nowe Skalmierzyce. W najbliższą niedzielę kaliszanie zmierzą się na stadionie przy Wale Matejki z OTPS Winogrady. Początek tego spotkania o godz. 11.00.

8. kolejka IV ligi
    Iskra Szydłowo - KKS Kalisz II 3:0 (2:0)
    Bramki: 1:0 Michał Pakuła 36. min, 2:0 Wojciech Szwedek 45. min, 3:0 Kacper Antczak 56. min.

KKS Kalisz: Patryk Pawela - Jakub Pawlik, Antoni Bednarek, Jakub Zachara, Adam Zadka (63. min Kacper Paluszczak), Mateusz Regling (83. min Adam Sobczyk), Filip Szewczyk, Krzysztof Idźczak, Mateusz Kościelak (73. min Jakub Kieliba), Jakub Tamborski, Wiktor Smoliński.

Iskra Szydłowo: Kamil Czapla - Adrian Mikołajczak, Jakub Zieliński, Damian Buczek, Michał Pakuła, Łukasz Kłączyński, Łukasz Skwarek, Michał Wawszczak, Altair Andrade Silva, Kacper Antczak, Wojciech Szwedek.