AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Hampton by Hilton Kalisz ponownie otwarty dla gości

DATA: 12 lutego 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już od piątku, 12 lutego, Hampton by Hilton Kalisz ponownie oferuje gościom komfortowe pokoje, wykwintne jedzenie przygotowane przez szefów kuchni restauracji zlokalizowanych w kompleksie Calisia One, strefę relaksu, basen oraz inne atrakcje.

  Hampton by Hilton Kalisz zapewnia pełen reżim sanitarny zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz WHO, a także najwyższy standard czystości i higieny, który potwierdza programu Hilton CleanStay. 

  - Ogromnie cieszymy się, że od 12 lutego jesteśmy ponownie otwarci dla wszystkich podróży służbowych i pobytów indywidualnych. Od naszych gości wiemy, że z utęsknieniem czekają nie tylko na możliwość spędzenia kilku dni poza domem, ale również skorzystania z atrakcyjnych atrakcyjnej oferty hotelowej w czasie podróży służbowych. Hampton by Hilton w Kaliszu wychodzi naprzeciw tym potrzebom – zarówno klientów indywidualnych i rodzin z dziećmi, jak również gości biznesowych – podkreśla Grzegorz Włodarczyk, dyrektor generalny Hampton by Hilton Kalisz.

  Z okazji zbliżającego się weekendu walentynkowego hotel Hampton by Hilton Kalisz, wraz z restauracjami Roma oraz Chleb i Wino, przygotował dla gości kolację serwowaną w zaciszu każdego pokoju. Co więcej, na gości w pokojach będzie czekała butelka czerwonego wina.

  - Otwarcie hoteli zbiega się w czasie z weekendem walentynkowym, co daje nam, hotelarzom, nadzieję na większe zainteresowanie rezerwacjami, a naszym gościom – możliwość skorzystania z różnorodnych pomysłów spędzenia tego wyjątkowego czasu. Serdecznie zapraszamy do dokonywania rezerwacji i odpoczynku w naszym obiekcie - podkreśla Grzegorz Włodarczyk

  Goście kaliskiego hotelu cały czas mogą liczyć na rzetelną i przyjazną obsługę, do której przywykli w hotelach sieci Hampton by Hilton. Jedyną zmianą są dodatkowe, zgodne z najwyższymi standardami procedury czystości, które mają zapewniać bezpieczeństwo podczas całego pobytu. Jednym z elementów programu jest bezkontaktowy check-in, możliwy dzięki zastosowaniu elektronicznego klucza. Goście mogą zameldować się w hotelu przy pomocy smartfona i uniknąć kontaktu z personelem.

  (red)

   

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.