AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SPORTY WALKI. Rympał na fyrtlu. Kruk Gym walczył na turnieju w Poznaniu

DATA: 16 lutego 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Zawodnicy Kruk Gym wzięli udział w turnieju w Poznaniu.

  W sobotę zawodnicy Kaliskiego Centrum Sportowego KRUK GYM wzięli udział w Lidze Kickboxingu w Poznaniu "Rympał na fyrtlu 9" po patronatem federacji PZKB.

  Podopieczni trenera Aleksandra Kruka startowali na zasadach K-1 rules i kicklight dla najmłodszych. Igor Miklas (kategoria kadet -57 kg) świetnie rozpoczął swój występ i wygrał swoją walkę przez tko w pierwszej rundzie, odprawiając swojego rywala do narożnika. Wiktor Żyżniewski (kategoria junior -75 kg) swoją walkę przegrał decyzją sędziów 1:2. - Wiktor wygrałby walkę gdyby nie fakt, że otrzymał dwa ostrzeżenia i minusowy punkt za wypadnięcie ochraniacza szczęki - twierdzi trener Aleksander Kruk. - Jego ciosy były bardziej widoczne i o wiele mocniejsze niż rywala.

  W turnieju walczyli także Borys Jarentowski (kategoria junior -81 kg) oraz Bartosz Niezgoda w kategorii dzieci młodsze do 38 kg. - Nasz dzielny najmłodszy wojownik stoczył pojedynek ze starszym i cięższym o trzy kategorie wagowe przeciwnikiem. Bartek starał się, ale doświadczenie rywala i jego warunki fizyczne zadecydowały o jego zwycięstwie. Zebraliśmy naukę i już przygotowujemy się do kolejnych startów tej zimy. Dziękujemy klubowi PRETORIUM Poznań za zaproszenie na turniej jak i wsparcie podczas wyjazdu firmom: WĘDROWNIK.PL, PAMIK, RUNOTEX S.A. oraz TRICEPS.PL - kończy trener KRUK GYM.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.