PIŁKA NOŻNA. Wigry znów zwycięskie. KKS spada w tabeli (video)

DATA: 6 kwietnia 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    KKS przegrał drugi raz w tym sezonie z Wigrami Suwałki. Fot. Wigry Suwałki.

Bez punktów z Suwałk wrócili piłkarze KKS-u Kalisz.

Kaliszanie pojechali na mecz do Wigier w wielkanocną sobotę. W pierwszej rundzie przegrali z zespołem z Suwałk na Łódzkiej 0:3. W pierwszej połowie rewanżowego spotkania był jeszcze remis 0:0.

W drugiej połowie prowadzenie dla gospodarzy w 50 minucie uzyskał Denis Gojko. Na dziesięć minut przed końcem spotkania drugiego gola dla Wigier strzelił znów Gojko.

Po tej porażce kaliszanie spadli na 8 miejsce w tabeli II ligi. Kolejne spotkanie rozegrają z Motorem Lublin. To spotkanie odbędzie się 10 kwietnia, o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Łódzkiej.

Wigry Suwałki - KKS Kalisz 2:0 (0:0)
    Bramka: 1:0 Denis Gojko 50. min, 2:0 Denis Gojko 80. min.

Wigry Suwałki: Hieronim Zoch - Michał Orzechowski (79. min Michał Ozga), Martin Dobrotka, Adrian Piekarski, Adrian Karankiewicz, Elso Brito (16. min Daniel Liszka) - Denis Gojko, Wojciech Kamiński, Patryk Czułowski (46. min Kacper Wełniak), Bartłomiej Babiarz (43. min Patryk Mularczyk) - Kamil Adamek (79. min Michał Żebrakowski).

KKS Kalisz: Michał Molenda - Nikodem Zawistowski (86. min Kamil Koczy), Bartosz Waleńcik, Mateusz Gawlik, Marcin Radzewicz, Mateusz Mączyński (76. min Bartłomiej Putno) - Michał Borecki (76. min Robert Tunkiewicz), Adrian Łuszkiewicz, Tomasz Hołota, Néstor Gordillo (86. min Romans Mickevičs) - Bartłomiej Maćczak (76. min Mateusz Majewski).

Żółte kartki: Piekarski, Dobrotka (Wigry) i Mączyński, Zawistowski (KKS).