AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

POLICJA. Sześciu pijanych kierowców zatrzymanych w wielkanocny weekend

DATA: 7 kwietnia 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  6 nietrzeźwych kierowców zatrzymali w świąteczny weekend kaliscy policjanci, którzy przeprowadzili w tym czasie blisko 600 kontroli

  Świąteczny weekend można uznać za bezpieczny. Od piątku do poniedziałku, na terenie miasta i powiatu kaliskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Podczas tych czterech dni działań funkcjonariusze odnotowali łącznie 21 kolizji drogowych.

  Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, każdego dnia prowadzili na drogach kontrole stanu trzeźwości. Policjanci podejmując tego typu działania chcą wyeliminować z dróg osoby, które mogą stanowić zagrożenie nie tylko dla samych siebie, ale też dla innych uczestników ruchu drogowego. Podczas minionego weekendu zatrzymali, 6 kierowców którzy wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu.

  Jak wykazały policyjne kontrole, niestety nadal nie wszyscy kierowcy respektują obowiązujące przepisy dotyczące ograniczeń prędkości. W trakcie działań funkcjonariusze z kaliskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy jednemu kierowcy, który rażąco przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.