AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KARATE. Zgrupowanie w Szklarskiej Porębie

DATA: 20 lipca 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Uczestnicy zgrupowania wraz z trenerem Jeżykiem. Fot. David Club.

  W lipcu adepci kaliskiego Klubu Kyoukushinkan Karate David Club spędzili aktywnie czas na obozie sportowym w Szklarskiej Porębie. 

  W obozie wzięło udział 21 karateków oraz czterech instruktorów. - Podczas obozu młodzież doskonaliła kata w szczególności kata oddechowe, sanchin, tenscho a także poznawała nowe układy przygotowując się do Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Kyokushinkan Karate, które odbędą się w październiku - mówi Tomasz Jeżyk, trener kaliskiego klubu.

  Podczas zajęć nie zapomniano o części wytrzymałości fizycznej, która była realizowana w górach. - Staraliśmy się codziennie przejść 15 km, na nogach aby zadbać o swoją wytrzymałość ogólną potrzebną do stoczenia walk pełnokontaktowych. Zajęciami z wytrzymałości siłowej zajął się Mariusz Purczyński, który na codzień szkoli piłkarzy. Serdecznie dziękujemy Małgorzacie Kałędkiewicz-Pawłoskiej oraz Marcinowi Antosiakowi za pomoc w prowadzeniu treningów. I jak przystało na obóz nie zabrakło treningu nocnego, który odbył się o 2 nad ranem oraz ogniska. Do zobaczenia na sali treningowej - kończy trener Jeżyk.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.