AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Arie operetkowe przy Cukierence

DATA: 22 lipca 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W koncercie wystąpi m.in. sopranistka Małgorzata Piotrowska, która kilka lat temu wystąpiła na scenie pod kaliskim ratuszem. Fot. kalisz.pl.

  Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" oraz Gminna Biblioteka Publiczna im. Braci Gillerów w Opatówku zapraszają na pierwszy po rewitalizacji Koncert przy Cukierence w ramach znanego mieszkańcom Opatówka i okolic cyklu "Spotkania ze sztuką - Opatówek 2021".

  W piątek, 23 lipca o godz. 18:00 na dziedzińcu biblioteki wystąpią: Małgorzata Piotrowska - sopran, Maciej Falkiewicz - baryton, Franciszek Musioł - fortepian. W repertuarze znajdą się najpiękniejsze pieśni, arie oraz duety operowe i operetkowe. Organizatorzy przypominają, że w czasie koncertu uczestników obowiązują aktualne przepisy sanitarne. Udział w koncercie jest bezpłatny. W razie niekorzystnej pogody koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Opatówku (ul. Kościelna 2).

  Organizatorem koncertu jest Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" przy wsparciu Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku - współorganizatora wydarzenia. Koncert odbędzie się w ramach projektu „Akademia Wolontariatu Lokalnego” dzięki wsparciu Stowarzyszenia LGD-7 Kraina Nocy i Dni. 

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.