AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

HANDEL. Kolejne nowości w Galerii Ostrovia

DATA: 22 lipca 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Po otwarciu Kina Helios oraz podpisaniu umowy z operatorem spożywczym Netto, czas na kolejną niespodziankę. Galeria Ostrovia może pochwalić się nowo pozyskanym najemcą - marką HalfPrice! Znacie ten sklep? Jeśli jeszcze nie, koniecznie musicie nadrobić zaległości w tym temacie.

  HalfPrice to nowa sieć sklepów, za którą stoi Grupa CCC. Nowa marka oferuje odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. Tutaj macie szansę na upolowanie prawdziwych okazji. W HalfPrice można bowiem kupić wysokiej jakości produkty w niskiej cenie, dzięki współpracy z największymi markami. Sieć opiera się na koncepcie off-price, co oznacza, że zespół kupców i trendsetterów współpracuje ze znanymi brandami, codziennie łowiąc trendy i negocjując okazyjne stawki.

  W modelu off-price kluczowa jest unikalność, różnorodność oferty, która codziennie się zmienia – dotyczy to również portfolio marek. Dzięki skali przedsięwzięcia, jakim jest otwarcie kilkudziesięciu salonów HalfPrice, klienci mogą liczyć na bardzo zróżnicowaną propozycję – będzie ona uzupełniana kilka razy w tygodniu.- powiedział Karol Semik, Dyrektor ds. Rozwoju w Grupie CCC – HalfPrice to miejsce dla „łowców okazji”.

  Sklep w Galerii Ostrovia powstanie w miejscu będącym częścią powierzchni po markecie Tesco i będzie znajdował się vis a vis operatorów sieci komórkowych. Powierzchnia sklepu to ponad 1600 m.kw. a otwarcie zostało zaplanowane na ostatni kwartał tego roku.

  Wkrótce znów was zaskoczymy, bądźcie na bieżąco i śledźcie kolejne doniesienia z waszego ulubionego centrum handlowego!

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.