AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

REKREACJA. Bursztynowa Hellena

DATA: 23 lipca 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Bieg odbędzie się 7 sierpnia. Fot. wkaliszu.pl

  Po raz trzeci ulicami Kalisza pobiegną uczestnicy III Kaliskiego Półmaratonu Nocnego „Bursztynowa Hellena”. 

  Biegowa impreza odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia. Biegacze wyruszą o godz. 22 sprzed Hali Arena na Osiedlu Dobrzec. Pobiegną ulicami: Księdza Jerzego Popiełuszki, Armii Krajowej, al. Wojska Polskiego, Wrocławską z nawrotem za dawnym Ośrodkiem Szkolenia Służby Więziennej, dalej w kierunku Galerii Amber i Szlaku Bursztynowego. Trasa powrotna będzie przebiegać Szlakiem Bursztynowym i ulicą Wrocławską do Hali Arena, gdzie będzie zlokalizowana meta. W ramach „Bursztynowej Helleny” odbędzie się również klasyfikacja służb mundurowych Policji oraz pracowników „Colian”.

  Można jeszcze zapisać się na bieg. Zgłoszenia są prowadzone elektronicznie za pośrednictwem strony www.foxter-sport.pl. Organizatorami imprezy są: Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, Miasto Kalisz oraz Policyjny Klub Biegacza KMP Kalisz. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Krystiana Kinastowskiego, Prezydenta Miasta Kalisza.

  (jav)

   

  Utrudnienia w ruchu

  W związku z organizowanym biegiem, w nocy z 7 na 8 sierpnia między godz. 22.00 a 1.00 mieszkańców Kalisza będą czekać utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach, którymi pobiegną uczestnicy Bursztynowej Helleny. Ruchem będzie kierować policja.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.