AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

HANDEL. Pierwsze stoisko vege Sokołowa w Polsce

DATA: 2 września 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Stoisko zostało otwarte w kaliskim Kauflandzie. Fot. materiały promocyjne.

  Sokołów otworzył w Kauflandzie przy ul. Podmiejskiej 20 pierwsze w Polsce stoisko, na którym dostępne są wyłącznie roślinne wyroby marki ,,Z Gruntu Dobre''. Na półkach stoiska klienci znajdą najlepsze produkty linii vege, oferowane przez Sokołów. 

  Sokołów roślinną linię ,,Z Gruntu Dobre" wprowadził w 2017 roku, jako pierwsza firma z czołowych producentów branży mięsnej w Polsce, wychodząc tym samym naprzeciw nowym trendom żywieniowym i potrzebom konsumentów. Po produkty wytworzone ze składników pochodzenia roślinnego sięga coraz szersze grono osób.

  Na nowym stoisku ,,Sokołów Roślinny" w Kaliszu można zakupić pasty warzywne, hummusy, plastry wegańskie, smalczyki, pasztety czy vege snacki (roślinne kabanosy). Dostępne są także dania gotowe, które wystarczy podgrzać, by cieszyć się wartościowym, bogatym w białko roślinne posiłkiem. Na stoisku ,,Sokołów Roślinny" można też nabyć tegoroczne nowości grillowe kofty i cevapici, które doskonale smakują przygotowane nie tylko na ruszcie, ale też w warunkach domowych na patelni bądź w piekarniku. Roślinny asortyment ma być cały czas poszerzany. - Linia ,,Z Gruntu Dobre'' szybko zyskała uznanie i popularność - mówi Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A. - Konsumenci doceniają liczne jej zalety, wśród których na podkreślenie zasługują walory smakowe, dobra jakość, różnorodność oferty i szerokie możliwości kulinarnego wykorzystania. Ze względu na rosnące zainteresowanie tymi wyrobami, systematycznie wprowadzamy do naszej oferty kolejne roślinne nowości, rozbudowując linię ,,Z Gruntu Dobre". Dziś obejmuje ona ponad 30 różnorodnych produktów, dzięki którym możemy zaoferować konsumentom jeszcze więcej możliwości wyboru.

  W najbliższym czasie firma Sokołów planuje otwarcie kolejnych stoisk z całkowicie roślinnym asortymentem. Już wkrótce pojawią się one w Elblągu i Hajnówce.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.