AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Piknik Integracyjny #ElgiebeTY

DATA: 14 września 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Bank Równości, organizacja wspierająca osoby LGBT+ z terenu Kalisza i okolic, zaprasza wszystkich chętnych na piknik integracyjny #ElgiebeTY do Amfiteatru w Parku Przyjaźni. Impreza rozpocznie się 18 września o godz. 16:00. 

  Wezmą w niej udział aktywiści LGBT+ z kilku krajowych organizacji oraz białoruscy działacze demokratyczni. - Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe, tęczowe wydarzenie. Będzie muzyka na żywo, mniej i bardziej poważne rozmowy i tęczowe disco na pożegnanie lata. Chcemy, żeby przez to jedno popołudnie nasza kaliska, tęczowa społeczność odetchnęła i mogła po prostu się bawić... i może trochę pofilozofować - mówi Natalia Dolak z Banku Równości. - Zapraszamy wszystkie Osoby! Nieważne, czy należysz do tęczowej rodziny, czy jesteś sojusznikiem lub sojuszniczką, a może po prostu sądzisz, że nigdy nie poznałeś/aś żadnej osoby LGBT+ i nie masz zdania? To wydarzenie jest również dla Ciebie! Zabierzcie ze sobą dobre humory, kocyki i przekąski, zapowiada się świetna zabawa w super kolorowym gronie - zachęca

  W programie przewidziano koncert kaliskiej grupy wokalno-artystycznej Piano Song, panele dyskusyjne z gośćmi z organizacji Lambda Warszawa, Fundacji Trans-Fuzja oraz z osobami pochodzenia białoruskiego, które prowadzą działalność aktywistyczną w Polsce. - Na zakończenie zaplanowaliśmy dla was Tęczowe Disco z DJ SzmeryWery. Do zobaczenia na miejscu! - dodaje Natalia Dolak. 

  Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Lokalna sieć na rzecz akceptacji osób LGBT+” Stowarzyszenia Kultura Równości. Projekt finansowany jest ze środków unijnych z programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.